Historie

1. kolo
Pá, 01.09., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 01.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Vodova onlajny.com
Pá, 01.09., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 1 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Chemik onlajny.com
So, 02.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Út, 05.09., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 5 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
St, 20.09., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com
2. kolo
Pá, 08.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
Pá, 08.09., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Mělník onlajny.com
Pá, 08.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 08.09., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 9 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Teplice onlajny.com
Pá, 08.09., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 5 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 08.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 5 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
3. kolo
Pá, 15.09., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 15.09., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Chemik onlajny.com
Pá, 15.09., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Stars onlajny.com
Pá, 15.09., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 15.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník DM Vys. Mýto onlajny.com
Po, 18.09., 20:00 Helas Brno Helas Brno 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
4. kolo
Pá, 29.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 8 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Eden onlajny.com
Pá, 29.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 29.09., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 8 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Teplice onlajny.com
Pá, 29.09., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 2 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 29.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Č. Lípa onlajny.com
Ne, 01.10., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Arena Sparta onlajny.com
5. kolo
Út, 03.10., 18:10 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Chemik onlajny.com
Pá, 06.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 8 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Stars onlajny.com
Pá, 06.10., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 06.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova onlajny.com
Pá, 06.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 06.10., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Mělník onlajny.com
6. kolo
Pá, 20.10., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
Pá, 20.10., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Pá, 20.10., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 20.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 5 Helas Brno Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 20.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 3 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 20.10., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Chemik onlajny.com
7. kolo
Čt, 26.10., 20:10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 0 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 27.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 8 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Stars onlajny.com
Pá, 27.10., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 4 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 27.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 27.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 27.10., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 13 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
8. kolo
Pá, 03.11., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 6 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Eden onlajny.com
Pá, 03.11., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 03.11., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 4 Helas Brno Helas Brno SH Chemik onlajny.com
Pá, 03.11., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 5 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Stars onlajny.com
Út, 07.11., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
St, 29.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 7 : 3 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Č. Lípa onlajny.com
9. kolo
Pá, 10.11., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 5 : 7 SK Slavia Praha SK Slavia Praha VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 10.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno 5 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com
Pá, 10.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 10.11., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 9 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Mělník onlajny.com
Pá, 10.11., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 4 : 9 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice onlajny.com
Pá, 10.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
10. kolo
Út, 14.11., 20:30 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Stars onlajny.com
Pá, 17.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 7 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 17.11., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Chemik onlajny.com
Pá, 17.11., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 8 Helas Brno Helas Brno VŠB Ostrava onlajny.com
So, 18.11., 13:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 6 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Ne, 19.11., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
11. kolo
Pá, 24.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno 8 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 24.11., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 0 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 24.11., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Mělník onlajny.com
Pá, 24.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 24.11., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 3 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 24.11., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 6 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Slavia Plzeň onlajny.com
12. kolo
Pá, 01.12., 18:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden onlajny.com
Pá, 08.12., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 08.12., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 3 : 5 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Teplice onlajny.com
Pá, 08.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 08.12., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 : 2 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Mělník onlajny.com
Pá, 08.12., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
13. kolo
Pá, 15.12., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 15.12., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Vodova onlajny.com
Pá, 15.12., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 15.12., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 5 : 8 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Stars onlajny.com
Pá, 15.12., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Chemik onlajny.com
Ne, 17.12., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Arena Sparta onlajny.com
14. kolo
Pá, 22.12., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 22.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 29.12., 19:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
Pá, 29.12., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 4 : 5 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Teplice onlajny.com
Pá, 29.12., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Mělník onlajny.com
Po, 08.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 5 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Č. Lípa onlajny.com
15. kolo
Pá, 05.01., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Mělník onlajny.com
Pá, 05.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 05.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 3 : 6 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova onlajny.com
Pá, 05.01., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 7 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 05.01., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 5 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Stars onlajny.com
Pá, 05.01., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
16. kolo
Čt, 11.01., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Arena Sparta onlajny.com
Pá, 12.01., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 6 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 12.01., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 8 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Teplice onlajny.com
Pá, 12.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 14 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim onlajny.com
So, 13.01., 13:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 5 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Eden onlajny.com
Čt, 01.02., 18:10 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 6 : 3 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník MSH Č. Lípa onlajny.com
17. kolo
Čt, 18.01., 20:10 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 19.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 19.01., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 6 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Mělník onlajny.com
Pá, 19.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 8 : 4 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova onlajny.com
Pá, 19.01., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 7 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Šumperk onlajny.com
Pá, 19.01., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 9 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Stars onlajny.com
18. kolo
Pá, 26.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 9 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Eden onlajny.com
Pá, 26.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 0 Helas Brno Helas Brno Arena Sparta onlajny.com
St, 07.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 09.02., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 12 : 2 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Chemik onlajny.com
Pá, 09.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 0 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 09.02., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice onlajny.com
19. kolo
Pá, 16.02., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 16.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 13 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 16.02., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Mělník onlajny.com
Pá, 16.02., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 16.02., 19:30 Helas Brno Helas Brno 0 : 6 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Vodova onlajny.com
Pá, 16.02., 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 5 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Šumperk onlajny.com
20. kolo
Pá, 23.02., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 10 : 5 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Eden onlajny.com
Pá, 23.02., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 6 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Stars onlajny.com
Pá, 23.02., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 8 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik onlajny.com
Pá, 23.02., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 12 : 6 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Arena Sparta onlajny.com
Pá, 23.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 23.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 9 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Lokomotiva onlajny.com
21. kolo
Út, 27.02., 20:15 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 02.03., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 02.03., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 3 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Teplice onlajny.com
Pá, 02.03., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 10 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Mělník onlajny.com
Pá, 02.03., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 02.03., 20:00 Helas Brno Helas Brno 5 : 3 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Vodova onlajny.com
22. kolo
Pá, 09.03., 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 8 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 09.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 0 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
Pá, 09.03., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 09.03., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 7 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Stars onlajny.com
Pá, 09.03., 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik onlajny.com
Pá, 09.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice Arena Sparta onlajny.com
Čtvrtfinále I
Pá, 16.03., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 16.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 16.03., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 4 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 16.03., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 6 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik onlajny.com
Čtvrtfinále II
Ne, 18.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
Po, 19.03., 18:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 7 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice DM Vys. Mýto onlajny.com
Út, 20.03., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 5 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice onlajny.com
St, 21.03., 20:00 Helas Brno Helas Brno 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Čtvrtfinále III
St, 21.03., 19:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
St, 21.03., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 7 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik onlajny.com
St, 21.03., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 23.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Čtvrtfinále IV
Pá, 23.03., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice onlajny.com
Čtvrtfinále V
Po, 26.03., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 11 : 5 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Lokomotiva onlajny.com
Semifinále I
St, 28.03., 20:15 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim onlajny.com
Po, 02.04., 18:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 6 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Semifinále II
Ne, 01.04., 18:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik onlajny.com
Čt, 05.04., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 1 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
Semifinále III
So, 07.04., 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim onlajny.com
St, 11.04., 20:15 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Semifinále IV
Po, 16.04., 19:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
Semifinále V
Út, 17.04., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 7 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Finále I
Pá, 20.04., 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Finále II
Po, 23.04., 20:15 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
Finále III
Pá, 27.04., 17:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 9 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 20 2 0 129 : 26 62
2. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 22 17 1 4 112 : 59 52
3. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 15 1 6 103 : 64 46
4. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 22 14 4 4 103 : 51 46
5. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 13 0 9 78 : 77 39
6. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 11 0 11 101 : 81 33
7. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 22 11 0 11 99 : 100 30
8. Helas Brno Helas Brno 22 8 0 14 68 : 94 24
9. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 22 5 3 14 61 : 104 18
10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 22 5 0 17 72 : 134 15
11. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 22 3 2 17 55 : 123 11
12. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 22 3 1 18 53 : 121 10
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 307 Vnuk Tomáš Vnuk 21 (0) 30 26 56 6 0
2. 301 Max Max 22 (0) 39 13 52 1 0
3. 317 Nene Nene 19 (0) 16 16 32 2 0
4. 314 Holý Michal Holý 20 (0) 10 20 30 1 0
5. 307 Cupák David Cupák 17 (0) 14 16 30 2 0
6. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 21 (0) 10 20 30 4 0
7. 0 Štverák Tomáš Štverák 17 (0) 16 13 29 2 0
8. 307 Brahimi Azem Brahimi 19 (0) 12 15 27 3 0
9. 311 Gabčo Josef Gabčo 18 (0) 17 9 26 8 1
10. 308 Směřička Martin Směřička 19 (0) 11 15 26 2 0
11. 307 Pimpolho Pimpolho 18 (0) 10 15 25 6 0
12. 307 Hrdina Antonín Hrdina 18 (0) 14 11 25 5 0
13. 315 Fichtner Tomáš Fichtner 21 (0) 17 8 25 4 0
14. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 17 (0) 14 11 25 1 0
15. 314 Kovács Michal Kovács 21 (0) 7 18 25 2 1
16. 0 Marcelo Marcelo 19 (0) 16 8 24 1 0
17. 307 Jean Jean 18 (0) 11 13 24 4 1
18. 317 Černý David Černý 21 (0) 14 10 24 4 0
19. 314 Sklenář Václav Sklenář 18 (0) 12 11 23 1 0
20. 308 Záruba Radim Záruba 12 (0) 13 9 22 3 0
21. 305 Ovčačík Jan Ovčačík 22 (0) 13 9 22 3 0
22. 0 Belej Michal Belej 21 (0) 15 7 22 2 0
23. 316 Fabricio Fabricio 9 (0) 17 5 22 1 0
24. 301 Felipe Felipe 16 (0) 10 12 22 0 1
25. 301 Drozd David Drozd 22 (0) 14 8 22 1 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 9 (0) 14 6 20 1 0
2. 307 Vnuk Tomáš Vnuk 9 (0) 11 7 18 4 0
3. 0 Angellot Angellot 10 (0) 10 6 16 3 0
4. 314 Holý Michal Holý 10 (0) 7 9 16 2 0
5. 314 Křemen Jan Křemen 9 (0) 11 3 14 3 1
6. 301 Éverton Éverton 9 (0) 10 4 14 0 0
7. 0 Belej Michal Belej 11 (0) 9 2 11 1 0
8. 317 Nene Nene 5 (0) 5 6 11 3 0
9. 307 Cupák David Cupák 10 (0) 5 5 10 3 1
10. 0 Marcelo Marcelo 9 (0) 2 8 10 2 0
11. 307 Brahimi Azem Brahimi 9 (0) 4 5 9 0 0
12. 0 Štverák Tomáš Štverák 10 (0) 4 5 9 0 0
13. 317 Černý David Černý 4 (0) 5 4 9 2 0
14. 301 Max Max 9 (0) 5 4 9 0 0
15. 316 Fabricio Fabricio 6 (0) 5 3 8 1 0
16. 308 Záruba Radim Záruba 6 (0) 6 2 8 2 0
17. 0 Fogaca Diego Fogaca 11 (0) 3 5 8 2 0
18. 316 Rafael Rafael 6 (0) 4 4 8 1 0
19. 314 Štrajt Michal Štrajt 7 (0) 5 2 7 1 0
20. 314 Kovács Michal Kovács 6 (0) 5 2 7 1 0
21. 307 Jean Jean 5 (0) 1 5 6 2 0
22. 301 Felipe Felipe 7 (0) 1 5 6 2 0
23. 301 Slováček Matěj Slováček 9 (0) 5 1 6 1 0
24. 0 Two Two 6 (0) 3 3 6 0 0
25. 317 Baran Jiří Baran 5 (0) 4 2 6 1 0
Cílek

Martin Cílek

Čep

Radim Čep

Černý

Ondřej Černý

Čurda

Michal Čurda

Dragoun

Radek Dragoun

Filipský

Radim Filipský

Gasnárek

Michal Gasnárek

Gryc

Leoš Gryc

Havlík

Přemysl Havlík

Henych

Karel Henych

Chládek

Miroslav Chládek

Jílek

Lukáš Jílek

Kabeláč

Martin Kabeláč

Kaštánek

Libor Kaštánek

Klečacký

Marek Klečacký

Kliner

Jan Kliner

Kolář

Jaroslav Kolář

Kolbaba

Pavel Kolbaba

Košťál

Milan Košťál

Kresta

Jan Kresta

Lafek

David Lafek

Lasch

Jiří Lasch

Laštovička

Stanislav Laštovička

Markovský

Tomáš Markovský

Matyš

Jakub Matyš

Melničuk

Vladimír Melničuk

Milner

Michal Milner

Molík

Jan Molík

Nagy

Zdeněk Nagy

Nešněra

Filip Nešněra

Novotný

Jan Novotný

Petr ml.

Zdeněk Petr ml.

Pivoňka

Petr Pivoňka

Plzák

Daniel Plzák

Rygl

Luboš Rygl

Řeháček

Lubomír Řeháček

Říha

Jaroslav Říha

Slanina

Tomáš Slanina

Stádník

Vladimír Stádník

Šenkýř

Petr Šenkýř

Šmat

David Šmat

Šmíd

Jiří Šmíd

Štěřík

Filip Štěřík

Štipčák

Martin Štipčák

Tomeš

Vítězslav Tomeš

Trlida

Zdeněk Trlida

Vaněk

Tomáš Vaněk

Velebil

Tomáš Velebil

Vlašič

Miroslav Vlašič

Vodrážka

Dan Vodrážka

Vrtal

Bohumil Vrtal

Kamil Bednář

Miloslav Brtníček

Zdeněk Bydžovský

Martin Černý

Ladislav Drobný

Jiří Hanzlík

Milan Havíř

Jiří Honěk

Jan Hora

Michal Chyba

Jiří Kirilák

Ladislav Kudrna

Karel Linhart

Pavel Návesník

Jan Pavlas

Martin Pelikán

Zbyněk Poppr

Ladislav Smreček

Vladislav Starý

Jiří Stix

Miroslav Svědiroh

Roman Švagr

Vladislav Tanáč

Radek Venc

Miroslav Vokulič