Po bezbrankovém prvním poločase poslal Spartu po přihrávce Brahimiho do vedení Wilde. O dvě minuty později se tentýž hráč prosadil podruhé, když ho tentokrát vybídl ke skórování Pimpolho. Ve 28. minutě měl velkou šanci Nejzbach, ale Novákova střela skončila na tyči. Vzápětí se dostal do brejku Wilde a tváří v tvář završil svůj hattrick.

I další gól patřil Spartě, když se přes dva hráče uvolnil Marcelo, poslal míč Pimpolhovi, který naservíroval na zlatém podnose míč Gustavovi, který už neměl problém skórovat. Ve 36. minutě při pokusu hostí o power play vybojoval míč Marcelo, rozeběhl Wildeho, a ten posunul ještě Brahimimu, který do odkryté brány zvýšil na 5:0. O čestný úspěch hostí se postaral na začátku 40. minuty Novák, který prostřelil Cristiana, jenž nahradil během druhé půle Vahalu.

Beni Simitči (trenér Sparty): „Hned na začátku utkání jsme měli šance, ale neproměnili jsme je. I přes tyto šance si myslím, že nás zasáhla atmosféra posledního rozloučení se Zdeňkem Větrovským. Celkově se celý týden nesl v ponuré náladě. V prvním poločase tomu z naší strany chyběly jen góly. Většina zápasu se hrála na jednu branku. Na začátku poločasu se nám podařilo dát gól, který vše prolomil. Věřil jsem, že když dáme první gól, tak vzniknou v obraně Nejzbachu mezery. Celkově jsme ve druhém poločase hru zrychlili a zpřesnili, navíc jsme hráli více přes střed, protože soupeř hrál hodně roztaženě a například Wilde se dostával středem palubovky do šancí. Výhra je to zasloužená a mrzí nás jen obdržená branka v poslední minutě. Ukázali jsme sílu, když se nám podařilo zlomit těžké utkání. Ačkoliv stále nejsme kompletní tak plníme dané úkoly a jdeme dál zápas od zápasu."

Libor Gerčák (brankář Nejzbach Vysoké Mýto): „Stejně jako v mnoha zápasech jsem si hodně zachytal. Myslím si ale, že jsme nepodali špatný výkon. Zejména v prvním poločase, i když jsme měli několikrát štěstí, tak jsme mohli dát nějaký gól. Objektivně musím říct, že jsme měli tak tři, čtyři šance, ale nespadlo nám to tam. Sparta má zkušené hráče, kteří naopak naše chyby potrestali. Zejména u Wildeho je vidět, že je to zkušený futsalista a když se dostane do šance, tak ji umí proměnit. Zápas se lámal za stavu dva-nula pro Spartu, kdy jsme nastřelili tyč a poté po rohu se míč od ruky brankáře Vahaly odrazil, náš hráč si na něj stoupl a místo toho, aby to bylo dva-jedna, tak Sparta z brejku přidala třetí gól. Jak jsem ale již řekl, nepodali jsme špatný výkon."

AC Sparta Praha – Nejzbach Vysoké Mýto 5:1 (0:0)
Branky: 23. Wilde (Brahimi), 24. Wilde (Pimpolho), 28. Wilde, 33. Gustavo (Pimpolho), 36. Brahimi (Wilde) – 39. Novák (Michalec).