Historie

1. kolo
Pá, 11.09., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova onlajny.com
Pá, 11.09., 20:00 FK Kladno FK Kladno 1 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno MSH Kladno onlajny.com
Pá, 11.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 11.09., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 11.09., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 3 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH H.Králové onlajny.com
Pá, 18.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 8 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
2. kolo
Čt, 24.09., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Radotín onlajny.com
Pá, 25.09., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 5 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 25.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
Pá, 25.09., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 1 FK Kladno FK Kladno SH Vodova onlajny.com
Pá, 25.09., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 7 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Bohunice onlajny.com
Čt, 15.10., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
3. kolo
St, 30.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 2 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 02.10., 20:30 FK Kladno FK Kladno 3 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Kladno onlajny.com
Pá, 02.10., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 1 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 02.10., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 02.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 5 : 4 Helas Brno Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Út, 27.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové onlajny.com
4. kolo
Pá, 09.10., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 09.10., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 09.10., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 1 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Bohunice onlajny.com
Pá, 09.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
Pá, 09.10., 20:30 FK Kladno FK Kladno 6 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Kladno onlajny.com
Ne, 11.10., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 0 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Eden onlajny.com
7. kolo
Út, 13.10., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno Arena Sparta
Pá, 30.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 1 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 30.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 5 : 2 FK Kladno FK Kladno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 30.10., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 12 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Zruč n/S. onlajny.com
Po, 02.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 0 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Vodova onlajny.com
St, 24.02., 19:05 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
5. kolo
Pá, 16.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 6 : 2 FK Kladno FK Kladno DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 16.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 0 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 16.10., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 16.10., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Radotín onlajny.com
Pá, 16.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 6 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa onlajny.com
Út, 27.10., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
6. kolo
Pá, 23.10., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 23.10., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 1 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Bohunice onlajny.com
Pá, 23.10., 20:00 Helas Brno Helas Brno 4 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com
Pá, 23.10., 20:30 FK Kladno FK Kladno 6 : 9 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Kladno onlajny.com
Pá, 23.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Č. Lípa onlajny.com
Čt, 29.10., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
8. kolo
Pá, 06.11., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Slavia Plzeň
Pá, 06.11., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Bohunice
Pá, 06.11., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 4 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Kladno
Pá, 06.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 12 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. DM Vys. Mýto
Pá, 06.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 6 : 3 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Č. Lípa
Út, 10.11., 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova
9. kolo
Pá, 13.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Zruč n/S.
Pá, 13.11., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 6 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH H.Králové
Pá, 13.11., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 0 FK Kladno FK Kladno SH Radotín
Pá, 13.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 10 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova
Ne, 15.11., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 0 : 3 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Eden
Po, 23.11., 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
10. kolo
St, 18.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Čt, 19.11., 20:10 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 2 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 20.11., 20:30 FK Kladno FK Kladno 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Kladno onlajny.com
Pá, 20.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 20.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 20.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
11. kolo
Pá, 27.11., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 3 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH H.Králové onlajny.com
Pá, 27.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 1 : 8 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 27.11., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 8 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Radotín onlajny.com
Pá, 27.11., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 2 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Bohunice onlajny.com
Pá, 27.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com
Ne, 29.11., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 8 : 0 FK Kladno FK Kladno SH Eden onlajny.com
12. kolo
Čt, 03.12., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 10 : 5 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden onlajny.com
Pá, 04.12., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 04.12., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 6 : 2 FK Kladno FK Kladno SH Bohunice onlajny.com
Pá, 04.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 04.12., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 5 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. Arena Sparta onlajny.com
Pá, 04.12., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com
13. kolo
Pá, 18.12., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 7 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH H.Králové onlajny.com
Pá, 18.12., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 18.12., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 3 Helas Brno Helas Brno MSH Kladno onlajny.com
Út, 22.12., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Ne, 10.01., 19:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 1 : 7 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova
Pá, 25.03., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
14. kolo
Pá, 08.01., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 9 : 2 FK Kladno FK Kladno SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 08.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 7 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova onlajny.com
Pá, 08.01., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 0 : 6 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Bohunice onlajny.com
Pá, 08.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 08.01., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín Arena Sparta onlajny.com
Ne, 10.01., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
15. kolo
Čt, 14.01., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 9 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
Čt, 14.01., 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 3 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 15.01., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 15.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 1 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH H.Králové onlajny.com
Pá, 15.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 2 Helas Brno Helas Brno DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 15.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 8 FK Kladno FK Kladno MSH Č. Lípa onlajny.com
16. kolo
Pá, 22.01., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 10 : 5 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 22.01., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Kladno onlajny.com
Pá, 22.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 22.01., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 5 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Bohunice onlajny.com
Pá, 22.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 5 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Eden onlajny.com
Pá, 22.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
17. kolo
Pá, 29.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 29.01., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 29.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 7 : 1 Helas Brno Helas Brno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 29.01., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 8 : 3 FK Kladno FK Kladno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 29.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa DM Vys. Mýto onlajny.com
Ne, 31.01., 18:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 5 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Vodova onlajny.com
18. kolo
St, 17.02., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 7 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Bohunice onlajny.com
Čt, 18.02., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 12 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Kladno onlajny.com
Pá, 19.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 19.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 8 : 20 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Č. Lípa onlajny.com
Ne, 21.02., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 0 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
Po, 22.02., 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 5 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Vodova onlajny.com
19. kolo
Pá, 26.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 3 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 26.02., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 0 Helas Brno Helas Brno SH Radotín onlajny.com
Pá, 26.02., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 0 FK Kladno FK Kladno SH Vodova onlajny.com
Pá, 26.02., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH H.Králové onlajny.com
Pá, 26.02., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Zruč n/S. onlajny.com
Ne, 28.02., 19:45 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
20. kolo
Pá, 04.03., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 5 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 04.03., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 3 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 04.03., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 04.03., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Kladno onlajny.com
Pá, 04.03., 19:30 Helas Brno Helas Brno 0 : 12 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 04.03., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 2 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Bohunice onlajny.com
21. kolo
Čt, 10.03., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
Pá, 11.03., 20:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 1 : 6 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Bohunice onlajny.com
Pá, 11.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 1 FK Kladno FK Kladno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 11.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 9 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Arena Sparta onlajny.com
Pá, 11.03., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 1 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
Pá, 11.03., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH H.Králové onlajny.com
22. kolo
Pá, 01.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 6 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 01.04., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 11 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 01.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 01.04., 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 01.04., 20:00 FK Kladno FK Kladno 1 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Kladno onlajny.com
Pá, 01.04., 20:00 Helas Brno Helas Brno 3 : 4 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Vodova onlajny.com
Čtvrtfinále I.
Pá, 15.04., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 1 : 0 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 15.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 15.04., 20:45 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 1 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Pá, 15.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com
Čtvrtfinále II.
Út, 19.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
St, 20.04., 19:00 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 2 : 3 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Bohunice onlajny.com
St, 20.04., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 22.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 10 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Čtvrtfinále III.
Pá, 22.04., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 9 : 3 Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 22.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 22.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com
Po, 25.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Čtvrtfinále IV.
Út, 26.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 29.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 6 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Čtvrtfinále V.
Pá, 29.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 7 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Semifinále I.
Čt, 05.05., 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 06.05., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Semifinále II.
Út, 10.05., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Út, 10.05., 19:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
Semifinále III.
Čt, 12.05., 19:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 13.05., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Semifinále IV.
So, 14.05., 17:45 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 12 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Finále I.
Út, 17.05., 17:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
Finále II.
Pá, 27.05., 20:05 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 9 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
Finále III.
Ne, 29.05., 20:05 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 5 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 21 0 1 162 : 26 63
2. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 22 19 2 1 151 : 68 59
3. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 14 1 7 87 : 74 43
4. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 10 4 8 86 : 76 34
5. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 22 10 3 9 93 : 84 33
6. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 11 0 11 86 : 81 33
7. Rádio Krokodýl Brno Rádio Krokodýl Brno 22 9 3 10 69 : 68 30
8. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 22 8 4 10 65 : 87 28
9. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 22 7 2 13 77 : 93 23
10. Helas Brno Helas Brno 22 6 2 14 55 : 92 20
11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 22 3 2 17 67 : 166 11
12. FK Kladno FK Kladno 22 2 1 19 43 : 126 7
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 304 Galvao Andre Galvao 22 (2) 32 19 51 3 0
2. 0 Belej Michal Belej 21 (2) 34 11 45 1 0
3. 0 Marcelo Marcelo 20 (5) 17 26 43 4 1
4. 0 Rodek Marcel Rodek 22 (4) 13 24 37 3 0
5. 307 Brahimi Azem Brahimi 21 (3) 27 10 37 1 0
6. 301 Drozd David Drozd 21 (1) 23 14 37 0 0
7. 308 Záruba Radim Záruba 21 (0) 19 16 35 1 0
8. 307 Vnuk Tomáš Vnuk 20 (0) 8 25 33 3 0
9. 301 Felipe Felipe 21 (0) 13 17 30 0 0
10. 0 Salák Michal Salák 18 (1) 21 8 29 2 0
11. 0 Koc Václav Koc 21 (0) 16 12 28 2 0
12. 309 Vladyka Petr Vladyka 22 (0) 10 18 28 2 0
13. 301 Mareš Michal Mareš 16 (1) 13 13 26 1 0
14. 314 Sláma Zdeněk Sláma 21 (1) 22 4 26 1 0
15. 301 Drozd Pavel Drozd 21 (1) 19 7 26 0 0
16. 307 Cupák David Cupák 18 (0) 14 11 25 4 0
17. 301 Slováček Matěj Slováček 22 (0) 14 11 25 1 0
18. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 22 (0) 14 11 25 1 0
19. 0 Fogaca Diego Fogaca 22 (1) 10 14 24 3 0
20. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 19 (0) 14 10 24 1 0
21. 0 Dentinho Emerson Dentinho 18 (0) 13 11 24 0 0
22. 317 Novotný Jiří Novotný 21 (2) 14 9 23 3 0
23. 309 Beran Jiří Beran 17 (0) 9 12 21 2 0
24. 304 Sidnei Ribeiro Sidnei 10 (0) 12 9 21 1 0
25. 314 Štrajt Michal Štrajt 19 (0) 15 6 21 4 1
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 0 Belej Michal Belej 10 (0) 18 6 24 1 0
2. 307 Hrdina Antonín Hrdina 8 (0) 14 6 20 2 0
3. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 9 (0) 13 5 18 1 0
4. 304 Sidnei Ribeiro Sidnei 9 (0) 9 4 13 1 0
5. 307 Brahimi Azem Brahimi 10 (0) 7 6 13 1 0
6. 304 Galvao Andre Galvao 10 (0) 5 7 12 2 0
7. 308 Záruba Radim Záruba 9 (0) 7 5 12 1 0
8. 0 Rodek Marcel Rodek 10 (0) 6 6 12 3 0
9. 301 Max Max 8 (0) 7 3 10 1 0
10. 0 Dentinho Emerson Dentinho 8 (0) 4 6 10 0 0
11. 0 Marcelo Marcelo 9 (0) 4 6 10 2 1
12. 301 Felipe Felipe 7 (0) 7 3 10 3 1
13. 317 Novotný Jiří Novotný 8 (0) 3 6 9 1 0
14. 309 Kubát Jaroslav Kubát 7 (0) 7 1 8 4 0
15. 316 Taverna Rodrigo Taverna 8 (0) 3 5 8 2 0
16. 309 Merkl Lukáš Merkl 5 (0) 6 2 8 1 1
17. 0 Salák Michal Salák 8 (0) 5 3 8 1 0
18. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 9 (0) 3 5 8 2 0
19. 301 Mareš Roman Mareš 8 (0) 3 4 7 0 0
20. 0 Fogaca Diego Fogaca 10 (0) 4 3 7 0 0
21. 0 Neto Veiga Neto 9 (0) 2 4 6 1 1
22. 0 Oliva Petr Oliva 7 (0) 4 2 6 2 0
23. 314 Sláma Zdeněk Sláma 5 (0) 6 0 6 0 0
24. 0 Míča Ondřej Míča 8 (0) 5 1 6 3 0
25. 315 Rott Miroslav Rott 5 (0) 3 2 5 0 0