Výsledky a rozpis

1. kolo
Út, 04. 09. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 13 : 1 FTZS Liberec FTZS Liberec Arena Sparta onlajny.com
Čt, 06. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 07. 09. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
Pá, 07. 09. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Pá, 07. 09. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 07. 09. VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 1 : 3 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště VŠB Ostrava onlajny.com
2. kolo
Pá, 14. 09. Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště 4 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SC Uh. Hradiště onlajny.com
Pá, 14. 09. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 2 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 14. 09. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
Ne, 16. 09. FTZS Liberec FTZS Liberec 7 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Harcov Liberec onlajny.com
Po, 17. 09. Helas Brno Helas Brno 4 : 5 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova onlajny.com
Pá, 12. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 18:10 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta
3. kolo
Út, 18. 09. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik onlajny.com
Pá, 28. 09. FTZS Liberec FTZS Liberec 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Harcov Liberec
Pá, 28. 09. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice
Pá, 28. 09. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 21:00 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva
Pá, 28. 09. VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník VŠB Ostrava
Pá, 28. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště MSH Č. Lípa
4. kolo
Po, 24. 09. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim
St, 03. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 19:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta
Pá, 05. 10. FTZS Liberec FTZS Liberec 19:30 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště Harcov Liberec
Pá, 05. 10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Mělník
Pá, 05. 10. Helas Brno Helas Brno 19:30 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Vodova
So, 06. 10. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 15:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Eden
5. kolo
Pá, 19. 10. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:30 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Teplice
Pá, 19. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava Arena Sparta
Pá, 19. 10. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:00 Helas Brno Helas Brno SH Chemik
Pá, 19. 10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Č. Lípa
Pá, 19. 10. Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SC Uh. Hradiště
So, 20. 10. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva
6. kolo
Pá, 02. 11. FTZS Liberec FTZS Liberec 19:30 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Harcov Liberec
Pá, 02. 11. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:30 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště SH Mělník
Pá, 02. 11. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Arena Sparta
Pá, 02. 11. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice
So, 03. 11. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 15:00 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Eden
7. kolo
Pá, 09. 11. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Lokomotiva
Pá, 09. 11. VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice VŠB Ostrava
Pá, 09. 11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Chemik
Pá, 09. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa
Pá, 09. 11. Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště 20:00 Helas Brno Helas Brno SC Uh. Hradiště
Pá, 09. 11. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim