Historie

1. kolo
Pá, 26.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 3 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim
Pá, 26.09., 20:00 FK Kladno FK Kladno 3 : 1 Helas Brno Helas Brno MSH Kladno onlajny.com
Pá, 26.09., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 26.09., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 26.09., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 : 5 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Neratovice onlajny.com
Út, 28.10., 18:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 4 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Stars onlajny.com
2. kolo
Čt, 02.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 3 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. Arena Sparta onlajny.com
Pá, 03.10., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 11 : 3 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Teplice onlajny.com
Pá, 03.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník DM Vys. Mýto onlajny.com
Ne, 05.10., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 3 FK Kladno FK Kladno SH Eden onlajny.com
Po, 06.10., 20:00 Helas Brno Helas Brno 0 : 4 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Vodova onlajny.com
Po, 24.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim onlajny.com
3. kolo
Čt, 09.10., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 8 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 10.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 5 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Smilovice onlajny.com
Pá, 10.10., 20:30 FK Kladno FK Kladno 0 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Kladno onlajny.com
Pá, 10.10., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 0 Helas Brno Helas Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 10.10., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Neratovice onlajny.com
Pá, 10.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 7 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH H.Králové onlajny.com
4. kolo
Pá, 17.10., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Teplice onlajny.com
Pá, 17.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové Arena Sparta onlajny.com
Pá, 17.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Vodova onlajny.com
Pá, 17.10., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 17.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 5 FK Kladno FK Kladno SH Smilovice onlajny.com
Ne, 19.10., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
5. kolo
Pá, 24.10., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 1 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Neratovice onlajny.com
Pá, 24.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 7 : 4 Helas Brno Helas Brno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 24.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Po, 03.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com
Út, 02.12., 20:00 FK Kladno FK Kladno 1 : 3 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Kladno onlajny.com
Po, 08.12., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 0 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
6. kolo
Pá, 31.10., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 31.10., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 31.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 5 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Stars onlajny.com
Pá, 31.10., 20:30 FK Kladno FK Kladno 2 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Kladno onlajny.com
Ne, 02.11., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Eden onlajny.com
Út, 04.11., 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
7. kolo
Pá, 07.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 1 FK Kladno FK Kladno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 07.11., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Neratovice onlajny.com
Pá, 07.11., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové onlajny.com
Pá, 07.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Po, 10.11., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 8 : 2 Helas Brno Helas Brno Arena Sparta onlajny.com
Po, 08.12., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 0 : 7 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Vodova onlajny.com
8. kolo
Pá, 14.11., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 2 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Teplice onlajny.com
Pá, 14.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 14.11., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 8 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Stars onlajny.com
Pá, 14.11., 20:30 FK Kladno FK Kladno 4 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Kladno onlajny.com
Pá, 14.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Čt, 20.11., 18:10 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
9. kolo
Pá, 21.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 1 : 8 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 21.11., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 0 : 9 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Neratovice onlajny.com
Pá, 21.11., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 4 FK Kladno FK Kladno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 21.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec DM Vys. Mýto onlajny.com
St, 26.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Ne, 21.12., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
10. kolo
Pá, 28.11., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 7 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 28.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 28.11., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 4 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Stars onlajny.com
Pá, 28.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 2 FK Kladno FK Kladno DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 28.11., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 7 : 0 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com
Pá, 28.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 12 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Zruč n/S. onlajny.com
11. kolo
Čt, 04.12., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
Pá, 05.12., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 12 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Neratovice onlajny.com
Pá, 05.12., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 3 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH H.Králové onlajny.com
Pá, 05.12., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 05.12., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 9 : 2 FK Kladno FK Kladno Arena Sparta onlajny.com
Pá, 05.12., 19:30 Helas Brno Helas Brno 4 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com
12. kolo
Pá, 12.12., 19:30 Helas Brno Helas Brno 3 : 2 FK Kladno FK Kladno SH Vodova onlajny.com
Pá, 12.12., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín Arena Sparta onlajny.com
Pá, 12.12., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 10 : 3 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH H.Králové onlajny.com
Ne, 14.12., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Eden onlajny.com
Po, 26.01., 19:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 6 : 5 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 20.02., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 6 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice onlajny.com
13. kolo
Út, 16.12., 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 9 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 19.12., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Neratovice onlajny.com
Pá, 19.12., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 5 : 5 Helas Brno Helas Brno SH Vodova onlajny.com
Pá, 19.12., 20:30 FK Kladno FK Kladno 0 : 6 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Kladno onlajny.com
Pá, 19.12., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com
Út, 13.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 0 : 4 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH H.Králové onlajny.com
14. kolo
Pá, 09.01., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Teplice onlajny.com
Pá, 09.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 09.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Arena Sparta onlajny.com
Pá, 09.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové DM Vys. Mýto onlajny.com
Ne, 11.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 9 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Eden onlajny.com
Po, 12.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 1 FK Kladno FK Kladno MSH Chrudim onlajny.com
15. kolo
Pá, 16.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 6 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 16.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH H.Králové onlajny.com
Pá, 16.01., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 8 Helas Brno Helas Brno SH Neratovice onlajny.com
Pá, 16.01., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 2 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 16.01., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 16.01., 20:30 FK Kladno FK Kladno 3 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Kladno onlajny.com
16. kolo
St, 21.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 23.01., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 1 FK Kladno FK Kladno SH Teplice onlajny.com
Pá, 23.01., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Stars onlajny.com
Pá, 23.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 7 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com
Ne, 25.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 9 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Eden onlajny.com
Čt, 29.01., 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
17. kolo
St, 28.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 6 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice Arena Sparta onlajny.com
Pá, 30.01., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 1 : 13 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Neratovice onlajny.com
Po, 02.02., 19:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 8 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Zruč n/S. onlajny.com
Čt, 19.02., 19:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 4 Helas Brno Helas Brno DM Vys. Mýto onlajny.com
So, 28.02., 20:00 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 7 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH H.Králové onlajny.com
Ne, 01.03., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 1 FK Kladno FK Kladno SH Vodova onlajny.com
18. kolo
Pá, 06.02., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Teplice onlajny.com
Pá, 06.02., 20:30 FK Kladno FK Kladno 1 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Kladno onlajny.com
Pá, 06.02., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 4 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Stars onlajny.com
Pá, 06.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 3 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 06.02., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Po, 23.02., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
19. kolo
Pá, 13.02., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 6 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Vodova onlajny.com
Pá, 13.02., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 13.02., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 3 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH H.Králové onlajny.com
Pá, 13.02., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 4 FK Kladno FK Kladno SH Neratovice onlajny.com
Pá, 13.02., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
St, 18.02., 18:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
21. kolo
Po, 23.02., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Neratovice onlajny.com
Pá, 06.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 10 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Eden onlajny.com
Pá, 06.03., 20:00 Helas Brno Helas Brno 0 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 06.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Arena Sparta onlajny.com
Pá, 06.03., 20:00 FK Kladno FK Kladno 2 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Kladno onlajny.com
Pá, 06.03., 20:00 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 5 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH H.Králové onlajny.com
20. kolo
Pá, 27.02., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 1 : 0 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Teplice onlajny.com
Pá, 27.02., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 6 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Vodova onlajny.com
Pá, 27.02., 20:30 FK Kladno FK Kladno 4 : 0 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Kladno onlajny.com
Pá, 27.02., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Stars onlajny.com
Pá, 27.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Ne, 01.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
22. kolo
Pá, 13.03., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 12 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Pá, 13.03., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 13.03., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
Pá, 13.03., 20:00 FK Kladno FK Kladno 5 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Kladno onlajny.com
Pá, 13.03., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 4 : 0 Helas Brno Helas Brno SH Stars onlajny.com
Pá, 13.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
Čtvrtfinále I.
St, 25.03., 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 8 : 9 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 27.03., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 03.04., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 11 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 10.04., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 5 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
St, 15.04., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 1 : 0 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
Čtvrtfinále II.
Čt, 26.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 03.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
So, 11.04., 18:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Radotín onlajny.com
Út, 14.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
St, 15.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Čtvrtfinále III.
Pá, 27.03., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 7 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice onlajny.com
Čt, 02.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 11 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Eden onlajny.com
St, 08.04., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice onlajny.com
Čtvrtfinále IV.
Út, 31.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Čt, 02.04., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Pá, 10.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 9 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Semifinále I.
Ne, 26.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 01.05., 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
Čt, 07.05., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
Semifinále II.
Po, 27.04., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 4 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 01.05., 18:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1 : 5 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice Arena Sparta onlajny.com
St, 06.05., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 8 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice onlajny.com
Finále
Út, 19.05., 17:50 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 7 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice onlajny.com
Čt, 21.05., 17:50 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim onlajny.com
Čt, 28.05., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 0 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice onlajny.com
Ne, 31.05., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 2 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice MSH Chrudim onlajny.com
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice 22 22 0 0 144 : 31 66
2. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 19 1 2 121 : 33 58
3. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 22 15 1 6 106 : 71 46
4. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 13 3 6 96 : 79 42
5. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 12 3 7 85 : 70 39
6. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 22 10 2 10 85 : 76 32
7. Helas Brno Helas Brno 22 7 2 13 60 : 78 23
8. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 5 4 13 66 : 101 19
9. FK Kladno FK Kladno 22 5 3 14 51 : 94 18
10. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 22 5 3 14 72 : 112 18
11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 22 4 5 13 56 : 95 17
12. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 22 1 1 20 53 : 155 4
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 307 Brahimi Azem Brahimi 22 (0) 30 13 43 1 0
2. 0 Belej Michal Belej 19 (0) 24 16 40 0 0
3. 307 Amrani Fouad Amrani 22 (0) 18 20 38 3 1
4. 0 Rodek Marcel Rodek 22 (0) 25 12 37 3 0
5. 304 Sidnei Ribeiro Sidnei 19 (0) 26 11 37 3 1
6. 314 Sláma Zdeněk Sláma 22 (0) 23 14 37 1 0
7. 0 Salák Michal Salák 22 (0) 27 7 34 2 0
8. 308 Záruba Radim Záruba 22 (1) 22 9 31 5 0
9. 0 Marcio Henrique Marcio 21 (0) 18 13 31 5 0
10. 309 Vladyka Petr Vladyka 23 (0) 13 16 29 3 0
11. 0 Alvarito Alvarito 20 (0) 17 11 28 3 0
12. 309 Formánek Pavel Formánek 18 (0) 11 16 27 4 0
13. 0 Ramirez Kevin Ramirez 19 (0) 10 16 26 5 0
14. 311 Gabčo Josef Gabčo 21 (0) 19 6 25 7 0
15. 301 Max Max 16 (0) 14 11 25 1 0
16. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 21 (0) 14 11 25 2 0
17. 0 Holeček Michal Holeček 16 (0) 19 6 25 0 0
18. 301 Doša Martin Doša 18 (1) 15 8 23 6 0
19. 307 Cupák David Cupák 20 (0) 11 12 23 6 0
20. 301 Slováček Matěj Slováček 22 (0) 12 10 22 0 0
21. 0 Mareš II Michal Mareš II 20 (1) 15 6 21 10 0
22. 302 Baron Lukáš Baron 21 (0) 10 10 20 6 0
23. 315 Zapletal Petr Zapletal 20 (0) 13 7 20 4 0
24. 314 Kovács Michal Kovács 18 (0) 8 12 20 4 0
25. 307 Hrdina Antonín Hrdina 17 (0) 9 11 20 3 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 301 Max Max 9 (4) 8 8 16 0 1
2. 0 Marcelo Marcelo 10 (2) 8 8 16 1 0
3. 304 Sidnei Ribeiro Sidnei 10 (2) 10 6 16 2 0
4. 0 Alvarito Alvarito 10 (5) 8 6 14 2 0
5. 309 Lištván Jan Lištván 8 (0) 7 6 13 1 0
6. 0 Rodek Marcel Rodek 8 (0) 6 7 13 1 0
7. 301 Mareš Roman Mareš 10 (5) 7 6 13 3 0
8. 0 Belej Michal Belej 5 (0) 8 4 12 0 0
9. 0 Paulo César Paulo 8 (0) 6 6 12 2 0
10. 0 Marcio Henrique Marcio 10 (2) 5 5 10 2 0
11. 0 Alberto Costa Alberto 10 (2) 6 4 10 2 0
12. 304 Capeta Vinicius Capeta 7 (0) 4 5 9 3 0
13. 301 Felipe Felipe 10 (0) 6 3 9 1 0
14. 0 Brůna Martin Brůna 5 (0) 2 7 9 0 1
15. 317 Novotný Jiří Novotný 10 (0) 7 2 9 0 0
16. 315 Zapletal Petr Zapletal 8 (0) 4 5 9 0 0
17. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 10 (0) 5 3 8 0 0
18. 316 Taverna Rodrigo Taverna 10 (0) 4 4 8 0 0
19. 301 Doša Martin Doša 7 (0) 3 4 7 5 0
20. 0 Holeček Michal Holeček 8 (0) 3 4 7 0 0
21. 307 Amrani Fouad Amrani 8 (0) 4 3 7 2 0
22. 314 Kovács Michal Kovács 9 (1) 3 4 7 3 0
23. 307 Brahimi Azem Brahimi 8 (0) 3 4 7 0 0
24. 308 Záruba Radim Záruba 5 (0) 6 1 7 3 0
25. 0 Ramirez Kevin Ramirez 3 (0) 5 1 6 0 0