Historie

1. kolo
Út, 04.09., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 13 : 1 FTZS Liberec FTZS Liberec Arena Sparta onlajny.com
Pá, 07.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
Pá, 07.09., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Pá, 07.09., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 07.09., 20:00 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 1 : 3 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště VŠB Ostrava onlajny.com
2. kolo
Pá, 14.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 11 : 2 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 14.09., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
Ne, 16.09., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 7 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Harcov Liberec onlajny.com
Po, 17.09., 19:30 Helas Brno Helas Brno 4 : 5 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova onlajny.com
Pá, 12.10., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
4. kolo
Po, 24.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com
St, 03.10., 19:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
Pá, 05.10., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 5 : 5 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště Harcov Liberec onlajny.com
Pá, 05.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 8 : 2 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Vodova onlajny.com
So, 06.10., 15:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 4 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Eden onlajny.com
3. kolo
Pá, 28.09., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 1 : 10 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Harcov Liberec onlajny.com
Pá, 28.09., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 7 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 28.09., 21:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 6 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 28.09., 20:00 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 3 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 28.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 5 : 9 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště MSH Č. Lípa onlajny.com
5. kolo
Pá, 19.10., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 9 : 3 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Teplice onlajny.com
Pá, 19.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 26 : 2 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava Arena Sparta onlajny.com
Pá, 19.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 3 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 19.10., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště 1 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SC Uh. Hradiště onlajny.com
Čt, 15.11., 20:15 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva
6. kolo
Pá, 02.11., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Dukla Liberec
Pá, 02.11., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště SH Mělník
Pá, 02.11., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice - : - SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice
Pá, 02.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno - : - Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova
So, 03.11., 15:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Eden
7. kolo
Pá, 09.11., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň - : - FTZS Liberec FTZS Liberec SH Lokomotiva
Pá, 09.11., 20:00 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava - : - Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice VŠB Ostrava
Pá, 09.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa
Pá, 09.11., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - Helas Brno Helas Brno SC Uh. Hradiště
Pá, 09.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim
8. kolo
Pá, 16.11., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec - : - SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Harcov Liberec
Pá, 16.11., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha SC Uh. Hradiště
So, 17.11., 15:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden
Po, 19.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova
Po, 19.11., 19:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Lokomotiva
9. kolo
Čt, 22.11., 18:10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pá, 23.11., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava Harcov Liberec
Pá, 23.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa - : - Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Č. Lípa
Pá, 23.11., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SC Uh. Hradiště
Pá, 23.11., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - Helas Brno Helas Brno SH Mělník
12. kolo
Út, 27.11., 20:15 Helas Brno Helas Brno - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova
Pá, 21.12., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SC Uh. Hradiště
Pá, 04.01., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha Dukla Liberec
Pá, 04.01., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Mělník
Pá, 04.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim
10. kolo
Čt, 06.12., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
Pá, 07.12., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec - : - Helas Brno Helas Brno Harcov Liberec
Pá, 07.12., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Mělník
Pá, 07.12., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice - : - Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště SH Teplice
Pá, 07.12., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň - : - Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Lokomotiva
11. kolo
Pá, 14.12., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava VŠB Ostrava
Pá, 14.12., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SC Uh. Hradiště
Pá, 14.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim
Pá, 14.12., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Mělník
Po, 17.12., 19:30 Helas Brno Helas Brno - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova
13. kolo
Čt, 27.12., 18:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa - : - FTZS Liberec FTZS Liberec MSH Č. Lípa
Pá, 11.01., 20:00 VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim VŠB Ostrava
Pá, 11.01., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň - : - SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva
Pá, 11.01., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice - : - Helas Brno Helas Brno SH Teplice
So, 12.01., 15:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden
14. kolo
Pá, 18.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice Arena Sparta
Pá, 18.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno - : - SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova
Pá, 18.01., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník - : - VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava SH Mělník
Pá, 18.01., 20:00 Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště - : - Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SC Uh. Hradiště
So, 19.01., 15:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - FTZS Liberec FTZS Liberec SH Eden
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 5 5 0 0 31 : 14 15
2. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 4 0 1 50 : 13 12
3. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 4 0 0 27 : 7 12
4. Bazooka CF U. Hradiště Bazooka CF U. Hradiště 4 2 1 1 18 : 15 7
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 2 0 2 20 : 11 6
6. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 2 0 2 13 : 15 6
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 5 1 1 3 17 : 40 4
8. Helas Brno Helas Brno 4 1 0 3 17 : 20 3
9. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 1 0 3 14 : 19 3
10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 1 0 3 12 : 23 3
11. VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava 5 0 0 5 10 : 52 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 307 Drahovský Tomáš Drahovský 5 (0) 10 13 23 1 0
2. 307 Seidler Michal Seidler 5 (0) 9 9 18 0 0
3. 307 Grbeša Kristijan Grbeša 5 (0) 12 3 15 1 0
4. 307 Amrani Fouad Amrani 5 (0) 3 7 10 0 0
5. 321 Křivánek Lukáš Křivánek 4 (0) 3 7 10 0 0
6. 317 Černý David Černý 5 (0) 6 3 9 0 0
7. 307 Novak Tihomir Novak 5 (0) 3 6 9 2 0
8. 301 Éverton Éverton 4 (0) 3 5 8 0 0
9. 317 Claudinho Claudinho 5 (0) 5 3 8 1 0
10. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 4 (0) 2 6 8 0 0
11. 307 Jean Jean 3 (0) 2 5 7 0 0
12. 315 Kubelka Matouš Kubelka 4 (0) 6 1 7 2 0
13. 305 Cupák David Cupák 1 (0) 4 3 7 0 0
14. 301 Bagatini Antonio Bagatini 4 (0) 5 2 7 0 0
15. 308 Směřička Martin Směřička 4 (0) 4 2 6 1 0
16. 317 Nene Nene 5 (0) 3 3 6 0 0
17. 317 Novotný Jiří Novotný 5 (0) 3 3 6 1 0
18. 320 Žoček Jakub Žoček 5 (0) 2 4 6 0 0
19. 314 Vnuk Tomáš Vnuk 4 (0) 2 4 6 1 0
20. 307 Pimpolho Pimpolho 5 (0) 5 1 6 1 0
21. 308 Pršič Marko Pršič 4 (0) 6 0 6 0 0
22. 321 Janečka Martin Janečka 3 (0) 4 2 6 1 0
23. 308 Da Costa Dodo Da Costa 3 (0) 2 3 5 1 0
24. 311 Vokoun Jiří Vokoun 4 (0) 5 0 5 1 0
25. 305 Matyska Lukáš Matyska 3 (0) 2 3 5 0 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
Biel

Tomasz Biel

Cílek

Martin Cílek

Čep

Radim Čep

Černý

Ondřej Černý

Čurda

Michal Čurda

Dragoun

Radek Dragoun

Filipský

Radim Filipský

Gasnárek

Michal Gasnárek

Grabowski

Damian Grabowski

Havlík

Přemysl Havlík

Henych

Karel Henych

Chládek

Miroslav Chládek

Jaruchiewicz

Damian Jaruchiewicz

Jílek

Lukáš Jílek

Kabeláč

Martin Kabeláč

Kaštánek

Libor Kaštánek

Klečacký

Marek Klečacký

Kliner

Jan Kliner

Kolář

Jaroslav Kolář

Kolbaba

Pavel Kolbaba

Košťál

Milan Košťál

Kresta

Jan Kresta

Krupa

Jan Krupa

Lafek

David Lafek

Lasch

Jiří Lasch

Laštovička

Stanislav Laštovička

Markovský

Tomáš Markovský

Matyš

Jakub Matyš

Melničuk

Vladimír Melničuk

Milner

Michal Milner

Molík

Jan Molík

Mollinger

Lukáš Mollinger

Muszynski

Marcin Muszynski

Nagy

Zdeněk Nagy

Nešněra

Filip Nešněra

Novotný

Jan Novotný

Orliński

Jakub Orliński

Petr ml.

Zdeněk Petr ml.

Pivoňka

Petr Pivoňka

Plzák

Daniel Plzák

Rygl

Luboš Rygl

Řeháček

Lubomír Řeháček

Říha

Jaroslav Říha

Slanina

Tomáš Slanina

Stádník

Vladimír Stádník

Šenkýř

Petr Šenkýř

Šmíd

Jiří Šmíd

Štipčák

Martin Štipčák

Trlida

Zdeněk Trlida

Vaněk

Tomáš Vaněk

Velebil

Tomáš Velebil

Vlašič

Miroslav Vlašič

Vrtal

Bohumil Vrtal

Wiercioch

Grzegorz Wiercioch

Wojčík

Tomáš Wojčík

Zabilka

Lukáš Zabilka

Kamil Bednář

Zdeněk Bydžovský

Martin Černý

Robert Grabowski

Jiří Hanzlík

Jiří Honěk

Jan Hora

Zbyněk Houška

Michal Chyba

Ladislav Kudrna

Przemyslaw Sarosiek

Ladislav Smreček

Miroslav Svědiroh

Radek Venc