Aktuality

Salák a spol. nastříleli Klokanům čtrnáct branek

Kadaň v neděli nepřipustila proti Klokanům ani náznak nějakého vyrovnaného průběhu - po prvním poločase vedla o sedm branek a stejný příděl nachystala nováčkovi i po změně stran. Hattrickem k výhře 14:0 přispěli Salák, Caio a Rodrigo (ten se trefil dokonce čtyřikrát). Domácí poskočili na pátou příčku, Bohemians jsou osmí.

Slavia zdolala Nejzbach, Papež dal první ligovou branku

Sešívaní vyhráli i třetí zápas v posledních šesti dnech. Proti bojovnému a silovému Nejzbachu vedli po prvním poločase o dvě branky, na konci po nervózním průběhu plném střetů, zahozených šancí a sporných situací svítil v hale stav 6:3. Dvě branky dal Havrda, po jedné Brychta, Hrdina, Nečas a svoji první ligovou branku vsítil Papež. Za hosty se dvakrát prosadil Merkl, který byl i gólu, který byl označen za vlastní gól Vondráčka.