Aktuality

První zaváhání favorita. Chomutov otočil zápas v Edenu

Slavia překvapivě prohrála první čtvrtfinále v Edenu s Chomutovem 2:6. Po prvním poločase sešívaní vedli 2:0, navíc Kuchta nastřelil v závěru tyčku z 10m přímého kopu. Po změně stran ale přišly dvě červené, dvě inkasované branky v oslabení a nováček soutěže odjel z Prahy po své premiéře v play off s prvním bodem v sérii.

Josef Stránský: Vlci mají vzestupnou formu, nepůjde o lehká utkání

Přestože se začátek zápasu posledního kola 1. Futsal ligy mezi FK Chrudim a Rapidem Ústí nad Labem neodehrával podle papírových předpokladů, od desáté minuty se brankostroj východočeského týmu rozjel a výsledek nakonec skončil dvoucifernou výhrou (12:3). V závěru prostřídal trenér Alecio sestavu a na palubovku se poprvé v chrudimském dresu dostal i 26letý útočník Josef Stránský. Své krátké mise se zhostil velmi dobře a nejenže byl hodně vidět, dokonce vsítil i svoji první branku! Koho jiného si proto pozvat na rozhovor?

Slavia zve na futsal fotbalové fanoušky

Slavia načasovala první čtvrtfinále proti Baníku Chomutov tak, aby na zápas mohli pohodlně dorazit fotbaloví fanoušci, kteří přijdou na nedělní zápas s Libercem. V Edenu věří, že jim slávisté pomohou zvládnout první důležitý krok k postupu do boje o medaile.