Vstup do utkání se povedl Tangu, když ve 3. minutě překonal Gerčáka poprvé Havel. Vysoké Mýto přišlo s odpovědí o čtyři minuty déle po trefě Hanče. Do druhé půle šli nakonec v lepším rozpoložení Brněnští, kteří po brance Svobody vedli 2:1.

Druhý poločas však ovládl Nejzbach a strhnul vítězství na svou stranu. Ve 34. minutě vyrovnával na 2:2 Michalec a dvě minuty před koncem duel rozhodl Vladyka.

FC Tango Brno – Nejzbach Vysoké Mýto 2:3 (2:1)

Branky a nahrávky: 3. Havel, 14. Svoboda – 7. Hanč (Semerád), 34. Michalec (Vladyka), 38. Vladyka (Michalec). Rozhodčí: Bělovský – Ježek. Bez karet.

Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Vlček, Svoboda, Mareš, Pollák, Šidla, Belej, Záruba, Havel, Cenek, Chlad, Prokeš, Flachs. Trenér Vlastimil Bartošek.

Vysoké Mýto: L. Gerčák – Sklenář, Michalec, Vágner, Vladyka, Semerád, Šabata, Hanč, Münzberger. Trenér Roman Páral.