Šlágr kola odstartoval trefou v 38. sekundě Marcio, který sebral míč Chrudimi na polovině hřiště a prošel po levé straně, odkud překonal Žďánského. V 5. minutě mohl navýšit Sidnei, obešel chrudimského brankáře, ale místo odkryté brány trefil jen boční síť. Po sedmi minutách se osmělili hosté. Rešetár se obtočil kolem Givy, ale Jeronima neprostřelil. Chvíli na to nastřelil Felipe míč před teplickou bránu, odkud nasměroval míč těsně mimo Slováček. O pár sekund později trefil Slováček břevno.

V desáté minutě vyboxoval Jeronimo míč přímo na Slámu, ten prošel středem hřiště až před Žďánského, ale jeho střelu, která mířila do branky, vykopl z brankové čáry Matěj Slováček. Hned z protiútoku zahrozil Alvarito, ale nadvakrát nedokázal Jeronima překonat. Porci smůly si vybraly Teplice na přelomu 11. a 12. minuty. Nejprve tečoval Kovácsovu střelu na tyč Sláma a následně trefil Sidnei břevno. Teplice pak rozehrály od poloviny hřiště trestný kop, ale Sidneiho střelu vykopl z brány Rodrigo.

Branka do šatny Chrudim zlomila

V 16. minutě chybovala Chrudim v rozehrávce, ale střelec první branky Marcio podruhé Žďánského nepřekonal. Následoval však rohový kop, který zahrál Sláma. Na jeho pas si naběhl Marcelo a rozvlnil síť chrudimské branky podruhé. Chrudim poté zkusila power play, ale sekundu před koncem prvního poločasu trefil odkrytou branku Alberto a stanovil tak poločasové skóre na 3:0.

Také vstup do druhé půle vyšel lépe domácí Balticfloře. Ve 23. minutě se z dorážky trefil teplický brankář Jeronimo. Na pátou branku si diváci museli počkat až do 31. minuty, kdy Jeronimo našel před brankou Marcia, který patičkou poslal míč mezi nohama Žďánského do branky – 5:0. Tři minuty před koncem pak Alberto přeloboval chrudimské obránce, za které si naběhl Novotný a nekompromisně přidal šestý gól. Chrudim se zmohla alespoň na jednu branku, když v 37. minutě přiťukl Chmelík Rodrigovi, který střelou k tyči korigoval na 1:6.

FC Balticflora Teplice – FK ERA-PACK Chrudim 6:1 (3:0)

Branky a nahrávky: 1. Marcio, 16. Marcelo (Sláma), 20. Alberto, 23. Jeronimo (Giva), 31. Marcio (Jeronimo) 37. Novotný (Alberto) – 37. Rodrigo (Chmelík). Rozhodčí: Ondřej Černý – Karel Henych. ŽK: Sidnei, Marcio – Rodrigo, Alvarito. Diváci: 650 (vyprodáno).

Teplice: Jeronimo (37. Kalina) – Sláma, Marcio, Holý, Sidnei, Kovács, Novotný, Giva, Salák, Alberto, Marcelo. Hrající trenér Giva.

Chrudim: Žďánský (Ton) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Max, Dentinho, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Daniel Ibañes.