Chrudimi se povedl úvod utkání, kdy už po pár vteřinách skóroval Slováček. A když v 6. minutě překonal Kubíčka Dentinho a vzápětí i Chmelík, vypadalo to s Tangem hodně špatně. Dvě minuty před přestávkou se domácí konečně prosadili. Po pasu Chadzidise skóroval Záruba – 1:3. Jenže Tango si nechalo dát branku do šatny. Ve 20. minutě se radoval hostující M. Mareš.

Matěj Slováček otevřel gólové i druhý poločas a Chrudim vedla pohodlně 5:1. Nicméně Brůna svou trefou znovu snížil na rozdíl tří branek, ale na víc už se Brněnští nezmohli. Čtyři minuty před koncem naopak uzavřel skóre Dentinho – 2:6.

„Měli jsme výborný vstup do zápasu, když jsme hodně rychle vstřelili první branku. Pak se nám podařilo ještě dvakrát skórovat. Tango jsme hodně zaskočili. Domácí se snažili hrát power play a dvakrát nám z ní dali gól. Jinak si myslím, že jsme odehráli výborné utkání,“ řekl po zápase asistent chrudimského trenéra Jaroslav Bartušek.

FC Tango Brno – FK ERA-PACK Chrudim 2:6 (1:4)

Branky a nahrávky: 18. Záruba (Chadzidis), 26. Brůna (Buršík) – 1. Slováček (Rešetár), 6. Dentinho, 7. Chmelík (Dentinho), 20. M. Mareš (Slováček), 25. Slováček (Felipe), 36. Dentinho. Rozhodčí: Petr – Tomeš. ŽK: Záruba (TAN).

Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Buršík, Vlček, Záruba, Chlad, Brůna, Belej, Cenek, Šidla, Chadzidis, Mareš. Trenér Vlastimil Bartošek.

Chrudim: Žďánský (Ton) – Taverna, M. Mareš, Koudelka, Dentinho, Felipe, Rešetár, Chmelík, Slováček. Trenér Daniel Ibañes.