VŠB-TU Ostrava

VŠB-TU Ostrava

VŠB-TU Ostrava

založen: 1996

Založen: 1996 | Klubové barvy: žlutá, modrá | Kontakt: Martina Kapsal (martin.kapsa@vsb.cz)
1.liga: 95 západů, 28 výher, 12 remíz, 55 porážek, skóre 274:361, 96 bodů
Web: futsalvsb.webnode.cz

VSK VŠB TU Ostrava je vysokoškolský futsalový klub ze slezské části Ostravy, hrající od sezóny 2009/10 druhou celostátní futsalovou ligu - sk. Východ. Klub patří pod VSK VŠB TU Ostrava a je pod patronátem Vysoké školy báňské - Technická univerzita Ostrava. V roce 2017/2018 ostravští futsalisté vyhráli 2. ligu Východ a postoupili do znovu do nejvyšší soutěže.

VŠB-TU Ostrava

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Ostrava | VŠB

Adresa Studentská 6175, 70220 Ostrava
Kapacita 200 sezení / 60 stání
Rozměr hrací plochy 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka

Více o hale

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.

Slavia splnila v Ostravě úlohu favorita

Slavia nastoupila v Ostravě v kompletním složení, chyběl pouze distancovaný Radim Záruba, v prvním poločase chytal v brance Marek Karpiak, v tom druhém pak Jan Žežulka. Do hry zasáhli také juniorští reprezentanti Daniel Klíma, Daniel Hájek a Zdeněk Sita.

Slavia splnila v Ostravě úlohu favorita 23.02.

V pátek se Slavia představí v Ostravě

Do konce základní části chybí Slavii dohrát pět zápasů, třikrát se představí venku, v závěrečných dvou kolech pak doma v Edenu. V pátek zavítá na palubovku posledního týmu tabulky – VŠB Ostrava. Slávisté svého soupeře v domácí hale jasně přehráli 10:2. Velkými favority jsou také v odvetě.

V pátek se Slavia představí v Ostravě 21.02.

VŠB doma proti Spartě znovu dostalo debakl

Domácí utkání proti silnému soupeři jsme výsledkově nezvládli. Sparta zopakovala výsledek z posledního vzájemného klání, když nám opět nadělila 26 branek. Útěchou mohou být alespoň dvě branky útěchy, které se nám podařilo vsítit ke konci utkání a také fakt, že se nám podařilo vyprodat naší domácí halu.

VŠB doma proti Spartě znovu dostalo debakl 11.02.

VŠB poprvé v sezoně vyhrála!

Zápas 15. kola VARTA futsal ligy vyhráli ostravští vysokoškoláci zcela zaslouženě, i když skoro celý zápas proti Helasu Brno opět prohrávali, tak spalovali neskutečné množství šancí a vyjímkou nebylo ani to, když postupovali tři na jednoho obránce a špatně zakončili.

VŠB poprvé v sezoně vyhrála! 27.01.

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.

Ostrava | VŠB

Více