První poločas byl z naší strany opět velmi povedený, když jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si velké množství brankových příležitostí.

Ovšem jak už to v našich zápasech bývá, tak jsme skoro nic nedokázali proměnit a poločas, tak skončil remízou 2:2.

Ve druhé půli už Liberec trošku vyrovnal hru, ale byli jsme to opět my, kdo šel díky Petrovi, který si pohrál s obránci a brankářem, do vedení.

Liberec ještě dokázal šťastným gólem srovnat, nicméně poslední slovo si vzal Chvěja, který míč napálil přes celé hřiště do opuštěné brány soupeře a zajistil nám další tři body!

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): "U nás klasika. V první půli neproměníme skoro nic, když nejsme schopni trefit ani prázdnou bránu a ve druhé půli se musíme se soupeřem přetahovat o výsledek. Každopádně super další tři body pro nás do tabulky i když je soutěž po roce opět neregulérní a nám tak chybí dva zápasy ve kterých by se hrálo o dalších 6 bodu."

Pavel Bína (Liberec): "Do utkání jsme nevstoupili moc aktivně. Soupeř měl na můj vkus hodně příležitostí po naší nedůslednosti. Na druhou stranu se jednalo o vyrovnaných 20 minut. My jsme špatně řešili finální fázi podobně, jako v Mělníku. Druhá půle byla z naší strany daleko lepší. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu a ten hrozil pouze z brejků po našich nepřesnostech. V závěru trenér správně zvolil PP, ve které jsme chtěli utkání za stavu 3:3 zlomit. Měli jsme 2-3 možnosti vsítit, ale bohužel se nikomu síť rozvlnit nepodařilo. Naopak branař soupeře napálil míč přesně mezi 3 tyče a zajistil VŠB druhou výhru v lize. Mrzí mě ztráta, ale nesmíme věšet hlavy. Za týden máme Brno a budeme chtít naplno bodovat a při dobré konstalaci hvězd se porvat o play-off, které stále není nereálné."

Statistiky

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.