Ostravští vysokoškoláci v minulém kole porazili doma Helas Brno 4:3, a tak jsou odhodlaní uhrát mnohem lepší výsledek než v utkání na Podvinném mlýně. „Do domácího zápasu se Spartou jdeme s cílem odčinit venkovní výsledek a opět budeme chtít navázat na naše výkony ze všech dosavadních domácích zápasů, které jsme v lize zatím odehráli," připomněl trenér týmu Martin Kapsa.

Střelec Sparty Michal Seidler se do Ostravy těší. Je to jeho rodný region a rád dává branky. V této sezoně jich má již 26. „I když jedeme hrát zápas k nováčkovi a poslednímu týmu v tabulce, tak nás nečeká nic jednoduchého. Domácí zápas jsme vyhráli s historickým skóre, ale domácí budou dělat vše pro to, aby nám to co nejvíce znepříjemnili," uvědomuje si Seidler a připomněl poslední duel VŠB: „Poslední utkání vyhrála Ostrava s Helasem, my tam hráli teď v pondělí a měli jsme veliké problémy. Musíme jít do zápasu koncentrovaní a hrát naši hru. Pokud tohle zvládneme, tak nemám strach, že nepřivezeme tři body.“

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.

Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení?
Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení? 18.04.2019

Pro bod číslo dvě. Chrudimští futsalisté chtějí navázat na úvodní vysokou čtvrtfinálovou výhru proti Mělníku na jeho hřišti, odkud mají v plánu si přivézt mečbol na postup do semifinále.

Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu
Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu 17.04.2019

I třetí čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy vyhrála Slavia Praha. Sešívaní doma ve středu porazili Plzeň a postoupili do semifinále.