Ostravští vysokoškoláci v minulém kole porazili doma Helas Brno 4:3, a tak jsou odhodlaní uhrát mnohem lepší výsledek než v utkání na Podvinném mlýně. „Do domácího zápasu se Spartou jdeme s cílem odčinit venkovní výsledek a opět budeme chtít navázat na naše výkony ze všech dosavadních domácích zápasů, které jsme v lize zatím odehráli," připomněl trenér týmu Martin Kapsa.

Střelec Sparty Michal Seidler se do Ostravy těší. Je to jeho rodný region a rád dává branky. V této sezoně jich má již 26. „I když jedeme hrát zápas k nováčkovi a poslednímu týmu v tabulce, tak nás nečeká nic jednoduchého. Domácí zápas jsme vyhráli s historickým skóre, ale domácí budou dělat vše pro to, aby nám to co nejvíce znepříjemnili," uvědomuje si Seidler a připomněl poslední duel VŠB: „Poslední utkání vyhrála Ostrava s Helasem, my tam hráli teď v pondělí a měli jsme veliké problémy. Musíme jít do zápasu koncentrovaní a hrát naši hru. Pokud tohle zvládneme, tak nemám strach, že nepřivezeme tři body.“

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.