Ostravští vysokoškoláci v minulém kole porazili doma Helas Brno 4:3, a tak jsou odhodlaní uhrát mnohem lepší výsledek než v utkání na Podvinném mlýně. „Do domácího zápasu se Spartou jdeme s cílem odčinit venkovní výsledek a opět budeme chtít navázat na naše výkony ze všech dosavadních domácích zápasů, které jsme v lize zatím odehráli," připomněl trenér týmu Martin Kapsa.

Střelec Sparty Michal Seidler se do Ostravy těší. Je to jeho rodný region a rád dává branky. V této sezoně jich má již 26. „I když jedeme hrát zápas k nováčkovi a poslednímu týmu v tabulce, tak nás nečeká nic jednoduchého. Domácí zápas jsme vyhráli s historickým skóre, ale domácí budou dělat vše pro to, aby nám to co nejvíce znepříjemnili," uvědomuje si Seidler a připomněl poslední duel VŠB: „Poslední utkání vyhrála Ostrava s Helasem, my tam hráli teď v pondělí a měli jsme veliké problémy. Musíme jít do zápasu koncentrovaní a hrát naši hru. Pokud tohle zvládneme, tak nemám strach, že nepřivezeme tři body.“

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou!
První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou! 21.08.2019

Ptáte se, jak to můžeme vědět? Odpověď je jednoduchá. V prvním televizním utkání VARTA futsal ligy 2019/2020 se hned v 1. kole utká třetí a druhý nejlepší tým loňské sezony.

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.