Úvodní branku vstřelili domácí Dominik Pánek ve druhé minutě, červenobílí ale hned o dvě minuty později vyrovnali díky Uroši Krasničovi, v 9. minutě přidali dvě slepené branky Martin Směřička a Ivan Krstevski. Druhý jmenovaný v závěru poločasu uzavřel skóre na 4:1 pro Slavii. V prvním poločase slávisté ale celou řadu dalších šancí neproměnili, Směřička nastřelil břevno ostravské branky, vedení mělo být výraznější.

Po přestávce se znovu prosadili hosté, trefil se Tomáš Fendrich, poslední slovo ale patřilo sešívaným, když svoji druhou branku přidal Směřička a výsledek upravil na konečných 6:2 Marko Radovanovič. Slávisté tak potvrdili roli velkého favorita a z Ostravy odvezli tři body.

Komentáře po utkání:
Martin Směřička (Slavia): "Máme tři body, s průběhem zápasu ale být spokojení nemůžeme, neproměnili jsme řadu šancí a navíc nechali několikrát vyniknout naše brankáře, celkově naše hra nebyla dobrá, měli jsme to zvládnout mnohem lépe."

Martin Kapsa (VŠB Ostrava): "To snad nepamatuji za poslední tři roky, kolikrát jsme šli dneska v zápase sami na brankáře a kolik jsme si vypracovali gólových šancí. Je velká škoda, že jsme nic z toho nedokázali proměnit, a nakonec výsledek skončil vyšším rozdílem ve prospěch Slavie. Od nás všichni dneska podali výborný výkon, jen je škoda, že jsme až do závěrečných minut nemohli bojovat o nějaké body."

VŠB-TU Ostrava – Slavia 2:6 (1:4)
Statistiky zápasu

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.