Úvodní branku vstřelili domácí Dominik Pánek ve druhé minutě, červenobílí ale hned o dvě minuty později vyrovnali díky Uroši Krasničovi, v 9. minutě přidali dvě slepené branky Martin Směřička a Ivan Krstevski. Druhý jmenovaný v závěru poločasu uzavřel skóre na 4:1 pro Slavii. V prvním poločase slávisté ale celou řadu dalších šancí neproměnili, Směřička nastřelil břevno ostravské branky, vedení mělo být výraznější.

Po přestávce se znovu prosadili hosté, trefil se Tomáš Fendrich, poslední slovo ale patřilo sešívaným, když svoji druhou branku přidal Směřička a výsledek upravil na konečných 6:2 Marko Radovanovič. Slávisté tak potvrdili roli velkého favorita a z Ostravy odvezli tři body.

Komentáře po utkání:
Martin Směřička (Slavia): "Máme tři body, s průběhem zápasu ale být spokojení nemůžeme, neproměnili jsme řadu šancí a navíc nechali několikrát vyniknout naše brankáře, celkově naše hra nebyla dobrá, měli jsme to zvládnout mnohem lépe."

Martin Kapsa (VŠB Ostrava): "To snad nepamatuji za poslední tři roky, kolikrát jsme šli dneska v zápase sami na brankáře a kolik jsme si vypracovali gólových šancí. Je velká škoda, že jsme nic z toho nedokázali proměnit, a nakonec výsledek skončil vyšším rozdílem ve prospěch Slavie. Od nás všichni dneska podali výborný výkon, jen je škoda, že jsme až do závěrečných minut nemohli bojovat o nějaké body."

VŠB-TU Ostrava – Slavia 2:6 (1:4)
Statistiky zápasu

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.