Celý zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Hned po 50 vteřinách se prosadil kapitán Jiří Vokoun. Ve 12. minutě využil chyby v Ostravské rozehrávce Václav Demeter a sám se dostal před Zalacka, kterého prostřelil. V 18. minutě se dostali do brejku Vobořil s Válou, který zvýšil na 3:0 pro Olympik a i za tohoto stavu se odešlo do kabin.

Začátek druhé půle opět vyšel lépe nám, kdy se ve 23. minutě prosadil opět Demeter. O 3 minuty později se prosadil po druhé i Vokoun, který sám před Zalackem byl neomylný. O další minutu později využili ostravští nekoncentrovanosti v naší obraně a gólem Janity snížili. Posledních 5 minut zápasu patřilo nám. Když se trefil nejdříve Šuba a poté 3x Gabčo. Stav na výsledkové tabuli se zastavil na číslech 9:1 pro Olympik!

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsem rád, že jsme k utkání přistoupili takto zodpovědně a s přehledem ho zvládli. Od první minuty jsme dominovali ve hře i ve skóre. Konečně jsme dali dost branek, vytvořili jsme si ještě hodně dalších šancí, které jsme i díky skvělým zákrokům ostravského brankaře neproměnili. Ostravu jsme celé utkání téměř do ničeho nepustili. Po několika nepovedených utkáních jsme si konečně spravili chuť a potěšili fanoušky jak hrou tak brankami.”

Martin Kapsa, trenér Ostravy: ,,Mělník byl lepším týmem a měl daleko větší držení míče, nicméně první poločas jsme si prohráli sami, když jsme udělali tři hrubé chyby, ze kterých jsme dostali tři góly a své vyložené šance jsme neproměnili. Ve druhé půli Mělník zaslouženě zvýšil své vedení na 5:0, potom jsme snížili na 5:1 a následně zahazovali jednu šanci za druhou a místo toho abychom dál snižovali stav, tak bylo skóre stále 5:1. V posledních minutách zápasu, kdy už jsme měli hru strašně otevřenou jsme dostali další 4 góly a zápas nakonec skončil vysokým rozdílem."

Statistiky zápasu

Další aktuality

Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy
Nedělní výsledky 2. kola VARTA futsal ligy 15.09.2019

V neděli se dohrávalo 2. kolo VARTA futsal ligy dvěma zápasy na jihu a severu Čech. Podívejte se, jak dopadly.

Interobal skvěle zvládl utkání se Slavií
Interobal skvěle zvládl utkání se Slavií 15.09.2019

Páteční střet se Slavií znamenal pro futsalisty Plzně první střet se soupeřem z TOP5 týmů VARTA futsal ligy. Svěřenci Marka Kopeckého výborně vstoupili do utkání a po velkém množství neproměněných šancí nakonec porazili Slavii 5:2.

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.