Ohlasy k zápasu:

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): „Budeme se snažit odehrát zápas lépe než ten předchozí, který jsme s Helasem hráli, a který byl z naší strany ten nejhorší, který jsme v lize zatím odehráli.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Tabulkové postavení soupeře pro nás může být zrádné. Papírové předpoklady nám velí zvítězit, Ostrava ale nemá co ztratit a určitě nebude doma chtít body odevzdat bez boje. V pátek půjdeme do utkání jako do každého jiného, žádný soupeř v lize se sám neporazí a my se musíme po výprasku od Plzně opět vrátit k poctivé a pracovité hře, která nás zdobila v posledních utkáních. Každé utkání je pro nás možnost, jak se naučit něco nového, a proto bude našim cílem zapojit do hry herní prvky, na kterých dlouhodobě pracujeme a vedou k postupné změně herního projevu Helasu. V Ostravě chceme hrát bez přehnaného tlaku, který by nám zbytečně svazoval nohy.”

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.