Ohlasy k zápasu:

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): „Budeme se snažit odehrát zápas lépe než ten předchozí, který jsme s Helasem hráli, a který byl z naší strany ten nejhorší, který jsme v lize zatím odehráli.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Tabulkové postavení soupeře pro nás může být zrádné. Papírové předpoklady nám velí zvítězit, Ostrava ale nemá co ztratit a určitě nebude doma chtít body odevzdat bez boje. V pátek půjdeme do utkání jako do každého jiného, žádný soupeř v lize se sám neporazí a my se musíme po výprasku od Plzně opět vrátit k poctivé a pracovité hře, která nás zdobila v posledních utkáních. Každé utkání je pro nás možnost, jak se naučit něco nového, a proto bude našim cílem zapojit do hry herní prvky, na kterých dlouhodobě pracujeme a vedou k postupné změně herního projevu Helasu. V Ostravě chceme hrát bez přehnaného tlaku, který by nám zbytečně svazoval nohy.”

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.