Ohlasy k zápasu:

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): „Budeme se snažit odehrát zápas lépe než ten předchozí, který jsme s Helasem hráli, a který byl z naší strany ten nejhorší, který jsme v lize zatím odehráli.“

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Tabulkové postavení soupeře pro nás může být zrádné. Papírové předpoklady nám velí zvítězit, Ostrava ale nemá co ztratit a určitě nebude doma chtít body odevzdat bez boje. V pátek půjdeme do utkání jako do každého jiného, žádný soupeř v lize se sám neporazí a my se musíme po výprasku od Plzně opět vrátit k poctivé a pracovité hře, která nás zdobila v posledních utkáních. Každé utkání je pro nás možnost, jak se naučit něco nového, a proto bude našim cílem zapojit do hry herní prvky, na kterých dlouhodobě pracujeme a vedou k postupné změně herního projevu Helasu. V Ostravě chceme hrát bez přehnaného tlaku, který by nám zbytečně svazoval nohy.”

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…