Do zápasu vstoupily Teplice dobře, od prvních vteřin na hřišti dokazovaly svou herní převahu. Skóre otevřel ve druhé minutě Teka. Hrálo se sice převážně na polovině hostů, i tak se ale branky nemnožily očekávaným tempem, zakončení Svarogu trochu vázlo. Na 2:0 zvýšil v 7. minutě Rodrigo Taverna. Domácí mysleli především dopředu, obrana už tak přesvědčivě nefungovala. Ostrava toho dokázala využít a zápas srovnat na 2:2. Domácí tak měli o důvod víc zapnout vyšší rychlostní stupeň. Do konce poločasu přidali další tři branky a strany se měnily za stavu 5:2.

Druhý poločas už byl jednostranná záležitost. Hosté už nedokázali v sestavě 6+1 odolávat zvyšujícímu se tlaku. Svarog přidal během dvaceti minut 14 branek a jednoznačně zvítězil.

Tomáš Künzl, hráč Svarog FC: "Začátek zápasu nám moc nevyšel, trochu jsme si mysleli, že to půjde samo. Na konci prvního poločasu jsme konečně dohrávali obranné akce do konce a vedli jsme 5:2. Do druhého poločasu jsme vletěli už soustředěně a přidali další góly. Měli bychom si vzít poučení do dalších zápasů a hlavně pokračovat tak, jako ve druhém poločase."

Martin Kapsa, trenér VŠB TU Ostrava: „První poločas byl dobrý z naší strany, jen škoda dvou gólů v poslední minutě. Ve druhé půli už nám došly síly, tu nemá smysl hodnotit. Bohužel nám přes noc onemocněli hráči, tak jsme do Teplic museli jet v minimálním počtu.“

Statistiky

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.