„Domácí zápas s Ostravou jsme výsledkově zvládli, ale na hře určitě bylo co zlepšovat. Už v prvním poločase jsme zvládli skórovat a postupně snaživému soupeři odskočili na vyšší gólový rozdíl. Doufám, že podobný průběh bude mít i zápas v Ostravě, budeme chtít rychle vstřelit branku, kontrolovat hru a samozřejmě odvézt si tři povinné body,“ uvedl slovenský reprezentant Martin Směřička.

"V pátek nás čeká Slavie, kde, stejně jako ve Spartě, hraje celá řada zahraničních hráčů, takže nás nečeká jednoduchý zápas. Nicméně se pokusíme výkonem navázat na náš společný předchozí zápas v Praze a získat další body do tabulky," burcuje své spoluhráče kapitán VFŠB Ostrava Martin Kapsa.

VŠB Ostrava hraje pod patronátem Vysoké školy báňské – Technické Univerzity Ostrava. V letošním roce získal klub ze slezské části města zatím jen tři body – za domácí výhru nad Helasem Brno, když se ostravským vysokoškolákům podařilo soupeře v domácí hale v 15. kole překonat 4:3. Se sešívanými prohráli v Edenu 10:2, i když odvedli sympatický snaživý výkon. Hattrick do ostravské sítě nastřílel David Jošt, po dvou brankách přidali Martin Směřička a Ivan Krstevski.

Slavia pocestuje do Ostravy z pozice na 4. místě, na kterém má desetibodový náskok před pátým Interobalem Plzeň.

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.