„Domácí zápas s Ostravou jsme výsledkově zvládli, ale na hře určitě bylo co zlepšovat. Už v prvním poločase jsme zvládli skórovat a postupně snaživému soupeři odskočili na vyšší gólový rozdíl. Doufám, že podobný průběh bude mít i zápas v Ostravě, budeme chtít rychle vstřelit branku, kontrolovat hru a samozřejmě odvézt si tři povinné body,“ uvedl slovenský reprezentant Martin Směřička.

"V pátek nás čeká Slavie, kde, stejně jako ve Spartě, hraje celá řada zahraničních hráčů, takže nás nečeká jednoduchý zápas. Nicméně se pokusíme výkonem navázat na náš společný předchozí zápas v Praze a získat další body do tabulky," burcuje své spoluhráče kapitán VFŠB Ostrava Martin Kapsa.

VŠB Ostrava hraje pod patronátem Vysoké školy báňské – Technické Univerzity Ostrava. V letošním roce získal klub ze slezské části města zatím jen tři body – za domácí výhru nad Helasem Brno, když se ostravským vysokoškolákům podařilo soupeře v domácí hale v 15. kole překonat 4:3. Se sešívanými prohráli v Edenu 10:2, i když odvedli sympatický snaživý výkon. Hattrick do ostravské sítě nastřílel David Jošt, po dvou brankách přidali Martin Směřička a Ivan Krstevski.

Slavia pocestuje do Ostravy z pozice na 4. místě, na kterém má desetibodový náskok před pátým Interobalem Plzeň.

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.