Plzeň nás asi zklamala ze všech týmů nejvíc, jelikož hra, kterou u nás předváděla vůbec neodpovídá profesionálnímu týmu. My jsme nakonec do zápasu museli nastoupit pouze s šesticí hráčů, jelikož dva hráči nám vypadli těsně před začátkem zápasu nicméně celý tým nechal na hřišti dneska maximum a s Plzní jsme uhráli výborný výsledek.

Těžko říct, kam to letos může Plzeň dotáhnout, když není schopna proměnit ani ty nejvyloženější šance a jeho hráči nedají gól ani do prázdné brány.

Po zápase se opět ukázal ve velmi negativním světle hostující trenér Frič, který si svou frustraci nad nepovedeným výkonem svého týmu musel vyřvat na našich hráčích.

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): "Na to, že se nám dvě hodiny před zápasem zranili dva hráči a museli jsem opět po týdnu odehrát celý zápas v šesti lidech do hry, tak super výsledek. Brankáři nám zachytali oba dva luxusně a co všechno pochytali plzeňským střelcům tak to klobou dolů. "

David Frič (SK Interobal Plzeň): "Odehráli jsme velmi špatné utkání, měli bychom se zamyslet nad svým přístupem k posledním dvěma zápasům. Jediní dva hráči, kteří dnes snesli přísnější měřítko byli Němec a Rešetár."

Statistiky

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.