Plzeň nás asi zklamala ze všech týmů nejvíc, jelikož hra, kterou u nás předváděla vůbec neodpovídá profesionálnímu týmu. My jsme nakonec do zápasu museli nastoupit pouze s šesticí hráčů, jelikož dva hráči nám vypadli těsně před začátkem zápasu nicméně celý tým nechal na hřišti dneska maximum a s Plzní jsme uhráli výborný výsledek.

Těžko říct, kam to letos může Plzeň dotáhnout, když není schopna proměnit ani ty nejvyloženější šance a jeho hráči nedají gól ani do prázdné brány.

Po zápase se opět ukázal ve velmi negativním světle hostující trenér Frič, který si svou frustraci nad nepovedeným výkonem svého týmu musel vyřvat na našich hráčích.

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): "Na to, že se nám dvě hodiny před zápasem zranili dva hráči a museli jsem opět po týdnu odehrát celý zápas v šesti lidech do hry, tak super výsledek. Brankáři nám zachytali oba dva luxusně a co všechno pochytali plzeňským střelcům tak to klobou dolů. "

David Frič (SK Interobal Plzeň): "Odehráli jsme velmi špatné utkání, měli bychom se zamyslet nad svým přístupem k posledním dvěma zápasům. Jediní dva hráči, kteří dnes snesli přísnější měřítko byli Němec a Rešetár."

Statistiky

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.