Historie

1.kolo
Pá, 04.09., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 0 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 04.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 5 : 3 Helas Brno Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 04.09., 20:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 5 : 7 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Bohunice onlajny.com
Pá, 04.09., 20:00 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 1 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 04.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 9 : 3 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Eden onlajny.com
So, 05.09., 20:30 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 1 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SC Sluneta onlajny.com
2.kolo
Pá, 11.09., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 4 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Dukla Liberec onlajny.com
Pá, 11.09., 20:30 Helas Brno Helas Brno 12 : 5 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Vodova onlajny.com
Pá, 11.09., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 8 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Lokomotiva onlajny.com
Ne, 13.09., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 1 : 10 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Lokomotiva ČB onlajny.com
St, 16.09., 20:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 0 : 3 FK Chrudim FK Chrudim SH Bohunice onlajny.com
Po, 28.09., 19:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice UNYP aréna onlajny.com
3.kolo
So, 12.09., 18:30 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 25.09., 19:30 Helas Brno Helas Brno 3 : 5 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova onlajny.com
Ne, 27.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 4 FTZS Liberec FTZS Liberec MSH Č. Lípa onlajny.com
Po, 28.09., 19:30 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 2 : 16 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SC Sluneta onlajny.com
Po, 28.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 1 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SH Eden onlajny.com
Po, 28.09., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 4 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Mělník onlajny.com
4.kolo
Pá, 02.10., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 5 : 3 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice Dukla Liberec onlajny.com
Pá, 02.10., 20:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 4 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Bohunice onlajny.com
Pá, 02.10., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 02.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 7 : 3 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. MSH Č. Lípa onlajny.com
Po, 05.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 0 : 6 FK Chrudim FK Chrudim SH Vodova onlajny.com
Čt, 07.01., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha UNYP aréna onlajny.com
5.kolo
Pá, 09.10., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Teplice onlajny.com
Pá, 09.10., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Mělník onlajny.com
Út, 05.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
St, 06.01., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 1 : 5 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno Lokomotiva ČB onlajny.com
Út, 16.02., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 2 : 6 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Chemik onlajny.com
St, 17.03., 20:10 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com
6.kolo
Po, 11.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 3 FK Chrudim FK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
Út, 12.01., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 1 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice UNYP aréna onlajny.com
Út, 12.01., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
St, 13.01., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 8 : 5 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno Harcov Liberec onlajny.com
St, 13.01., 20:00 Helas Brno Helas Brno 8 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Vodova onlajny.com
St, 13.01., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 5 : 6 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Chemik onlajny.com
7.kolo
Út, 19.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden onlajny.com
Út, 19.01., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 3 : 5 Helas Brno Helas Brno Lokomotiva ČB onlajny.com
St, 20.01., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 0 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Teplice onlajny.com
St, 20.01., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 3 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MH Modřice onlajny.com
Pá, 29.01., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 4 : 3 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. MSH Chrudim onlajny.com
Út, 02.02., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
8.kolo
Pá, 05.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 1 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 05.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 6 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 05.02., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 3 : 0 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim onlajny.com
So, 06.02., 19:00 Helas Brno Helas Brno 3 : 3 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SH Vodova onlajny.com
Ne, 07.02., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 3 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha Harcov Liberec onlajny.com
Ne, 07.02., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 8 : 8 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SC Sluneta onlajny.com
9.kolo
Ne, 21.02., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 3 : 8 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova 2 onlajny.com
Ne, 21.02., 17:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 Helas Brno Helas Brno UNYP aréna onlajny.com
Út, 23.02., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 5 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Eden onlajny.com
Út, 23.02., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 4 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Mělník onlajny.com
St, 24.02., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 8 : 2 FTZS Liberec FTZS Liberec MSH Chrudim onlajny.com
St, 24.02., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 3 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Lokomotiva ČB onlajny.com
10.kolo
St, 24.02., 20:10 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 12.03., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 3 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 12.03., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 7 : 0 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Ne, 14.03., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 3 : 1 Helas Brno Helas Brno ZŠ Dobiášova onlajny.com
Ne, 14.03., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 7 : 6 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SC Sluneta onlajny.com
Ne, 14.03., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 3 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
11.kolo
Ne, 07.03., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 5 : 3 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Vodova 2 onlajny.com
Po, 22.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 4 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa UNYP aréna onlajny.com
Út, 23.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 2 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Eden onlajny.com
Út, 23.03., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 8 FK Chrudim FK Chrudim SH Mělník onlajny.com
St, 24.03., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 1 : 7 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice Lokomotiva ČB onlajny.com
St, 24.03., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova onlajny.com
12.kolo
St, 17.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 2 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. UNYP aréna onlajny.com
Út, 30.03., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 0 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň ZŠ Dobiášova onlajny.com
Út, 30.03., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 6 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Mělník onlajny.com
St, 31.03., 19:30 Helas Brno Helas Brno 8 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova onlajny.com
St, 31.03., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 1 : 5 FK Chrudim FK Chrudim Lokomotiva ČB onlajny.com
So, 03.04., 12:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 2 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SH Chomutov onlajny.com
13.kolo
Pá, 08.01., 20:00 FK Chrudim FK Chrudim 10 : 0 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno MSH Chrudim onlajny.com
St, 10.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 16.04., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 : 6 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Mělník onlajny.com
Pá, 16.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 12 : 1 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Eden onlajny.com
Pá, 16.04., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chomutov onlajny.com
So, 17.04., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 1 : 7 Helas Brno Helas Brno SH Chemik onlajny.com
14.kolo
Pá, 08.01., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 6 : 5 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Harcov Liberec onlajny.com
Pá, 08.01., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 7 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Teplice onlajny.com
Ne, 10.01., 18:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 10 : 2 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Lokomotiva onlajny.com
Ne, 10.01., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 5 : 0 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Lokomotiva ČB onlajny.com
Ne, 14.02., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 1 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova 2 onlajny.com
Po, 29.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 2 FK Chrudim FK Chrudim UNYP aréna onlajny.com
15.kolo
Pá, 15.01., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 7 : 2 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SH Mělník onlajny.com
Pá, 15.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 7 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
Pá, 15.01., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 1 : 9 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice onlajny.com
Ne, 17.01., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 5 : 1 FTZS Liberec FTZS Liberec Lokomotiva ČB onlajny.com
Ne, 17.01., 19:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 9 : 8 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SC Sluneta onlajny.com
St, 10.02., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 8 : 1 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
16.kolo
Pá, 22.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 4 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 22.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 1 : 6 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova 2 onlajny.com
Pá, 22.01., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 9 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník UNYP aréna onlajny.com
So, 23.01., 14:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 2 : 8 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Vodova 2 onlajny.com
Ne, 24.01., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 4 : 4 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. Harcov Liberec onlajny.com
Po, 08.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 3 FK Chrudim FK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
17.kolo
Pá, 12.02., 20:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 3 : 6 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Vodova onlajny.com
Pá, 12.02., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 1 : 6 Helas Brno Helas Brno SH Mělník onlajny.com
Pá, 12.02., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 4 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 12.02., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 8 : 4 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Teplice onlajny.com
Ne, 14.02., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 4 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha Lokomotiva ČB onlajny.com
Út, 16.02., 20:10 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 5 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
18.kolo
Ne, 31.01., 20:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 0 : 9 FK Chrudim FK Chrudim SC Sluneta onlajny.com
Pá, 19.02., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 1 : 2 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice ZŠ Dobiášova onlajny.com
Pá, 19.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 19.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 9 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 19.02., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 0 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Vodova onlajny.com
Pá, 19.02., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno UNYP aréna onlajny.com
19.kolo
Pá, 26.02., 19:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 2 : 11 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Lokomotiva ČB onlajny.com
Pá, 26.02., 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Mělník onlajny.com
Pá, 26.02., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 5 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. SH Eden onlajny.com
Pá, 26.02., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 2 : 0 FK Chrudim FK Chrudim SH Teplice onlajny.com
Ne, 28.02., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 2 : 9 Helas Brno Helas Brno SH Vodova 2 onlajny.com
Po, 12.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 3 FTZS Liberec FTZS Liberec UNYP aréna onlajny.com
20.kolo
Pá, 19.03., 19:30 FTZS Liberec FTZS Liberec 0 : 7 FK Chrudim FK Chrudim ZŠ Dobiášova onlajny.com
Pá, 19.03., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 5 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice onlajny.com
Pá, 19.03., 20:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 4 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Chemik onlajny.com
Pá, 19.03., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 4 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 19.03., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 11 : 0 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 19.03., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 8 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
21.kolo
Pá, 26.03., 20:00 Helas Brno Helas Brno 5 : 4 FTZS Liberec FTZS Liberec SH Vodova onlajny.com
Pá, 26.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň UNYP aréna onlajny.com
Pá, 26.03., 20:00 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 5 : 2 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. Lokomotiva ČB onlajny.com
Pá, 26.03., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 2 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Mělník onlajny.com
Pá, 26.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 2 FK Chrudim FK Chrudim SH Eden onlajny.com
Ne, 28.03., 19:00 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 7 : 4 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova 2 onlajny.com
22.kolo
Čt, 01.04., 20:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 4 : 1 Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice SH Chemik onlajny.com
Pá, 02.04., 20:00 FTZS Liberec FTZS Liberec 5 : 9 SK Slavia Praha SK Slavia Praha ZŠ Dobiášova onlajny.com
Pá, 02.04., 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 8 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 02.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 9 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Ne, 04.04., 18:00 FK Chrudim FK Chrudim 10 : 0 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim onlajny.com
So, 10.04., 18:00 FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 7 : 12 Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno SC Sluneta onlajny.com
Čtvrtfinále 1
Út, 20.04., 19:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 0 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha UNYP aréna onlajny.com
Út, 20.04., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 11 : 2 FTZS Liberec FTZS Liberec MSH Chrudim onlajny.com
Út, 20.04., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 3 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Chomutov onlajny.com
St, 21.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva onlajny.com
Čtvrtfinále 2
Pá, 23.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
Pá, 23.04., 19:30 Helas Brno Helas Brno 2 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova onlajny.com
Pá, 23.04., 20:00 FTZS Liberec FTZS Liberec 1 : 4 FK Chrudim FK Chrudim ZŠ Dobiášova onlajny.com
Po, 26.04., 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 0 : 6 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
Čtvrtfinále 3
Ne, 25.04., 20:15 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha UNYP aréna onlajny.com
Po, 26.04., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 12 : 1 FTZS Liberec FTZS Liberec MSH Chrudim onlajny.com
Út, 27.04., 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 7 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Chomutov onlajny.com
Čt, 29.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 0 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva onlajny.com
Čtvrtfinále 4
St, 28.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
Čtvrtfinále 5
Pá, 30.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha UNYP aréna onlajny.com
Semifinále 1
St, 05.05., 20:15 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 1 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim onlajny.com
St, 05.05., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Semifinále 2
So, 08.05., 19:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 1 : 2 FK Chrudim FK Chrudim SH Chomutov onlajny.com
Po, 10.05., 20:15 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Semifinále 3
Út, 11.05., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim onlajny.com
St, 12.05., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Semifinále 4
Pá, 14.05., 19:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 3 : 5 FK Chrudim FK Chrudim SH Chomutov onlajny.com
Finále 1
Čt, 20.05., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 2 FK Chrudim FK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
Finále 2
Po, 24.05., 19:00 FK Chrudim FK Chrudim 2 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com
Finále 3
Čt, 27.05., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 1 FK Chrudim FK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 22 18 3 1 140 : 40 57
2. FK Chrudim FK Chrudim 22 18 3 1 104 : 21 57
3. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 22 18 0 4 102 : 56 54
4. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 15 1 6 99 : 63 46
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 13 3 6 120 : 69 42
6. Helas Brno Helas Brno 22 9 1 12 84 : 93 28
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 22 8 2 12 73 : 97 26
8. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 22 7 1 14 65 : 118 22
9. Dynamo PCO České Budějovice Dynamo PCO České Budějovice 22 6 0 16 61 : 106 18
10. Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 22 5 2 15 70 : 126 17
11. FC Rapid Ústí n. L. FC Rapid Ústí n. L. 22 2 4 16 83 : 160 10
12. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 22 2 2 18 61 : 113 8
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 317 Deco Deco 21 (0) 5 34 39 2 0
2. 314 Vnuk Tomáš Vnuk 21 (0) 30 34 64 6 0
3. 307 Angellot Angellot 19 (0) 20 26 46 4 0
4. 314 Seidler Michal Seidler 20 (0) 23 21 44 2 0
5. 308 Homola Jan Homola 22 (0) 7 19 26 2 0
6. 314 Kozár Peter Kozár 21 (0) 9 16 25 0 0
7. 308 Záruba Radim Záruba 19 (0) 20 15 35 2 0
8. 323 Jelínek Tomáš Jelínek 19 (0) 16 14 30 9 0
9. 314 Holý Michal Holý 21 (0) 24 13 37 4 0
10. 301 Felipe Felipe 17 (0) 8 12 20 4 0
11. 307 Křivánek Lukáš Křivánek 21 (0) 16 12 28 0 0
12. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 21 (0) 3 12 15 4 0
13. 301 Éverton Éverton 18 (0) 10 12 22 2 0
14. 311 Šup Dominik Šup 13 (0) 12 11 23 5 0
15. 305 Šarközy Ivan Šarközy 20 (0) 11 11 22 4 0
16. 301 Yuri Yuri 14 (0) 10 11 21 0 0
17. 308 Křemen Jan Křemen 21 (0) 12 11 23 1 1
18. 311 Hrdý Radek Hrdý 14 (0) 9 11 20 8 0
19. 307 Vokoun Jiří Vokoun 19 (0) 13 10 23 1 0
20. 301 Drozd David Drozd 22 (0) 17 10 27 1 0
21. 301 Slováček Matěj Slováček 13 (0) 2 10 12 2 0
22. 324 Mezník Michal Mezník 22 (0) 2 10 12 0 0
23. 314 Künstner Dušan Künstner 22 (0) 4 10 14 2 0
24. 323 Výborný Petr Výborný 20 (0) 19 10 29 7 0
25. 305 Svoboda Milan Svoboda 21 (0) 6 9 15 3 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 314 Vnuk Tomáš Vnuk 8 (0) 10 5 15 3 0
2. 301 Éverton Éverton 10 (0) 7 6 13 2 0
3. 301 Drozd David Drozd 10 (0) 8 4 12 0 0
4. 314 Holý Michal Holý 9 (0) 1 11 12 1 0
5. 301 Yuri Yuri 9 (0) 6 6 12 0 0
6. 314 Rešetár Lukáš Rešetár 9 (0) 7 3 10 0 0
7. 308 de Sousa Daniel de Sousa 7 (0) 3 6 9 0 1
8. 301 Max Max 8 (0) 5 4 9 1 0
9. 307 Brahimi Azem Brahimi 5 (0) 2 6 8 1 0
10. 317 Adriano Adriano 6 (0) 5 3 8 3 0
11. 317 Salla Joao Salla 7 (0) 6 2 8 0 0
12. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 10 (0) 3 4 7 1 0
13. 308 Leovski Igor Leovski 8 (0) 5 2 7 0 0
14. 301 Drozd Pavel Drozd 10 (0) 4 2 6 0 0
15. 308 Ševčík Matúš Ševčík 8 (0) 4 1 5 1 0
16. 307 Křivánek Lukáš Křivánek 5 (0) 4 1 5 0 0
17. 301 Mareš Roman Mareš 10 (0) 1 4 5 0 0
18. 301 Kubát Jaroslav Kubát 10 (0) 2 3 5 0 0
19. 314 Seidler Michal Seidler 9 (0) 4 1 5 1 0
20. 301 Felipe Felipe 3 (0) 0 5 5 0 0
21. 307 Angellot Angellot 5 (0) 2 3 5 2 0
22. 317 Deco Deco 7 (0) 0 4 4 1 0
23. 308 Ostrák Dominik Ostrák 8 (0) 2 2 4 0 0
24. 317 Claudio Claudio 5 (0) 3 1 4 1 0
25. 307 Carlinhos Carlinhos 5 (0) 4 0 4 0 0
Cichra

David Cichra

Cílek

Martin Cílek

Čep

Radim Čep

Černý

Ondřej Černý

Čuba

Daniel Čuba

Čurda

Michal Čurda

Dragoun

Radek Dragoun

Filipský

Radim Filipský

Gasnárek

Michal Gasnárek

Havlík

Přemysl Havlík

Chládek

Miroslav Chládek

Jílek

Lukáš Jílek

Jurča

Lukáš Jurča

Kabeláč

Martin Kabeláč

Kaštánek

Libor Kaštánek

Klečacký

Marek Klečacký

Kliner

Jan Kliner

Kolář

Jaroslav Kolář

Kolbaba

Pavel Kolbaba

Kresta

Jan Kresta

Krupa

Jan Krupa

Lafek

David Lafek

Lasch

Jiří Lasch

Laštovička

Stanislav Laštovička

Markovský

Tomáš Markovský

Matyš

Jakub Matyš

Melničuk

Vladimír Melničuk

Milner

Michal Milner

Molík

Jan Molík

Mollinger

Lukáš Mollinger

Nagy

Zdeněk Nagy

Navrátilová

Pavla Navrátilová

Nešněra

Filip Nešněra

Petr

Zdeněk Petr

Pivoňka

Petr Pivoňka

Rygl

Luboš Rygl

Řeháček

Lubomír Řeháček

Říha

Jaroslav Říha

Slanina

Tomáš Slanina

Smetana

Patrik Smetana

Soukupová

Věra Soukupová

Stádník

Vladimír Stádník

Šenkýř

Petr Šenkýř

Šmíd

Jiří Šmíd

Špindlerová

Zuzana Špindlerová

Štipčák

Martin Štipčák

Vaněk

Tomáš Vaněk

Vévodová

Alice Vévodová

Vlašič

Miroslav Vlašič

Vrtal

Bohumil Vrtal

Zapletal

Jan Zapletal

Zlatník

Jakub Zlatník

Kamil Bednář

Miloslav Brtníček

Zdeněk Bydžovský

Martin Černý

Ladislav Drobný

Leoš Gryc

Jiří Hanzlík

Karel Henych

Jiří Honěk

Jan Hora

Zbyněk Houška

Zdeněk Hulcký

Michal Chyba

Milan Košťál

Radim Křižák

Ladislav Kudrna

Zbyněk Poppr

Miroslav Primus

Lubomír Rek

Ladislav Smreček

Ota Stejskal

Miroslav Svědiroh

Roman Švagr

Vladislav Tanáč

Zdeněk Trlida

Václav Vaněk

Radek Venc

Oldřich Závojský