Gardenline Litoměřice

Gardenline Litoměřice

Gardenline Litoměřice

založen: 2011

Založen: 2011 | Klubové barvy: zelená, bílá (Šeříkova 405/13, 412 01 Litoměřice) | Kontakt: Lukáš Vobecký (lukas.vobecky@garden-line.eu)
1.liga: 55 zápasů, 29 výher, 11 remíz, 15 porážek, skóre 226:149, 98 bodů
Web: gardenline-futsal.cz/

Klub vznikl v roce 2011 a ve své premiérové sezoně je účastníkem Krajského přeboru Ústeckého Kraje. Končí v něm na čtvrtém místě, ale využívá nabídky na Divize a v následujícím ročníku nastupujeme v jeho A skupině. Ve své první sezoně ve třetí nejvyšší soutěži na území ČR končí Gardenline na sedmé příčce. Opět přichází šance na doplnění vyšší soutěže a Litoměřický klub ji příjmá a v sezoně 2013/2014 se představuje na palubovkách druholigových. V sezoně se nám však příliš nedaří a končíme na předposlední jedenácté pozici, v soutěži se však zachraňujeme.

Do následujícího ročníku přichází obměna kádru a změna ambic, ty jsou jasně dané a tím je postup do Chance futsal ligy. V sezoně 2014/2015 získáváme první medaili. Ta má po kvalitních výkonech bronzový lesk. Přichází ročník 2015/2016 a zatím nejslavnější část historie klub. S pětibodovým náskokem vítězíme v druhé nejvyšší soutěži a vybojovali jsme si tak právo účasti v následujícím ročníku Chance futsal ligy.

Tým povede do premiérové prvoligové sezóny David Filinger.

Gardenline Litoměřice

univerzálové

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Jsem z toho smutný, přiznává po odchodu z Gardenline Václav Kubíček

Minulý týden opustili Gardenline Litoměřice dva hráči, Radim Záruba a Michal Jiráský, z těch známějších jmen odešel také brankář Václav Kubíček. Aktuálně se vrátil do mateřského Vyškova, ale dá se předpokládat, že po brankáři s více než dvěma stovkami ligových startů zatouží další tým. I přes nečekaný konec v Litoměřicích nedá 26 letý hráč na klub dopustit, byť je z odchodu smutný. I to si přečtete v našem rozhovoru!

Jsem z toho smutný, přiznává po odchodu z Gardenline Václav Kubíček 17.10.

V úterý uvidíme druhý TV zápas. Mistr proti Gardenline

Druhý televizní zápas na ČT Sport nabídne VARTA futsal liga v úterý od 18.10 hodin. Půjde o předehrávku 3. kola, v němž Gardenline Litoměřice přivítá v lovosické sportovní hale mistrovskou Chrudim. Přímý přenos začíná o deset minut dříve.

V úterý uvidíme druhý TV zápas. Mistr proti Gardenline 17.09.

Livestream dnes večer z Uherského Hradiště

V pátek večer se rozehraje 2. kolo VARTA futsal ligy. Živě můžete na internetu sledovat utkání Bazooka Uherské Hradiště vs. Gardenline Litoměřice. Zápas pro vás komentuje Kristýna Janků. Utkání začíná ve 20 hodin.

Livestream dnes večer z Uherského Hradiště 14.09.

VARTA liga porkačuje ve čtvrtek v České Lípě

Dalším zápasem na programu 1. kola VARTA futsal ligy je čtvrteční souboj v České Lípě, kam přijedou Litoměřice. Zápas začíná ve 20.30 hodin a pokud nebudete v hale, můžete změny stavu sledovat na webu www.onlajny.com.

VARTA liga porkačuje ve čtvrtek v České Lípě 05.09.

Máme ty nejvyšší cíle, říká Radim Záruba

Gardenline Litoměřice se chce i v další sezóně tlačit na mety nejvyšší! V rozhovoru nám to řekl Radim Záruba, který tým posílil v průběhu minulé sezony a podílel se na postupu do semifinále ligy. Co dalšího nám prozradil?

Máme ty nejvyšší cíle, říká Radim Záruba 23.08.