V prvním kole vyhrála Bazooka na palubovce ostravské VŠB 3:1. Litoměřice naopak překvapivě zaváhaly v České Lípě, kde pouze remizovaly 2:2. Hosté tak potřebují nutně vyhrát, domácí zase chtějí potvrdit výhru. Zápas sledujte živě na www.tipsport.cz nebo www.lstv.cz!

Ohlasy trenérů před utkáním

Jaroslav Hastík (trenér Bazooka CF Uherské Hradiště): "Pouhých jedenáct měsíců po naší futsalové premiéře ve druhé lize čeká Bazooku v Uherském Hradišti v pátek večer i historicky první prvoligový zápas, a to hned proti jednomu z horkých favoritů soutěže. Českými i zahraničními hvězdami nabitý celek Litoměřic bude určitě chtít napravit nepříliš vydařený vstup do ligy v České Lípě a také úterní pohárový výpadek v Teplicích. Nám se v Ostravě na palubovce vysokoškoláků podařilo vydolovat tři cenné body a chtěli bychom na tento úspěšný start navázat i doma. Očekávám tuhou a náročnou bitvu, v níž bychom i s podporou našich věrných fanoušků chtěli obstát co nejlépe".

Marek Kopecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Nebudeme si nic nalhávat, naše hra není ideální a jsme si toho plně vědomi. Do Hradiště pojedeme s respektem, ale touhou odčinit nedobrý vstup do sezony."

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer
Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer 23.09.2018

ERA-PACK Chrudim předehraje v pondělí od 20 hodin ve své sportovní hale zápas 4. kola VARTA futsal ligy. Přivítá českolipské Démony.

Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí
Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí 21.09.2018

Od VARTA futsal ligy si tento víkend odpočineme. Sejde se totiž česká futsalová reprezentace, která od pondělí do středy odehraje v Nymburce Turnaj čtyř zemí.

Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní
Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní 18.09.2018

Futsalisté ERA-PACKu Chrudim vyhráli další utkání VARTA futsal ligy. V úterý uspěli na palubovce Gardenline Litoměřice v Lovosicích před kamerami ČT Sport.