Chrudimští vstoupili do sezoně tak, jak se od nich očekávalo. Dvakrát vyhráli. Nejprve zdolali Plzeň na její palubovce a v pátek si zastříleli proti ostravské VŠB. Litoměřice mluví přesně opačně. Jsou v krizi, do které se hráči Gardenline dostali remízou v České Lípě, vypadnutím z poháru v Teplicích a nakonec i prohrou v Uherském Hradišti.

Ohlasy k zápasu

Marek Kopecký (trenér Gardenline): "I když nejsme v dobré situaci a čeká nás dobře hrající Chrudim, tak věřím, že sehrajeme skvěly zápas, který se bude divákům libit. Svým hráčům věřím a jsem přesvědčen, že své kvality v uterním zápase ukáží."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Úterní zápas je pro nás skvělou příležitostí vyzkoušet si věci z tréninku naostro proti kvalitnímu soupeři. Utkáme se s týmem, který má řadu kvalitních hráčů. Sice měli špatný začátek, ale to na důležitosti zápasu vůbec nic nemění. Budou chtít předvést to nejlepší, ale my taky. Musíme být soustředění a předvést stoprocentní výkon.“

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Plzeň nezvládla zápas v Uherském Hradišti
Plzeň nezvládla zápas v Uherském Hradišti 16.12.2018

Futsalisté Plzně prohráli v posledním soutěžním zápase roku 2018 v Uherském Hradišti 5:7. Z pohledu Interobalu byl nepovedený zejména úvod zápasu.

Ostrava odjela z České Lípy bez bodů
Ostrava odjela z České Lípy bez bodů 16.12.2018

FC Démoni potvrdili roly favorita a mají tři body. V pátečním 11.kole Varta futsal ligy hostili českolipští Démoni tým VŠB Ostrava.

Slavia zakončila rok vítězstvím v Mělníce
Slavia zakončila rok vítězstvím v Mělníce 15.12.2018

Svěřenci trenéra Ivana Božoviče otočili skóre zápasu v Mělníce a v pátek večer přidali šestou výhru v řadě. Radim Záruba nastřílel hattrick, Igor Leovski a Martin Směřička přidali po dvou brankách, jednu branku přidal ke svým asistencím i Ivan Krstevski.