Chrudimští vstoupili do sezoně tak, jak se od nich očekávalo. Dvakrát vyhráli. Nejprve zdolali Plzeň na její palubovce a v pátek si zastříleli proti ostravské VŠB. Litoměřice mluví přesně opačně. Jsou v krizi, do které se hráči Gardenline dostali remízou v České Lípě, vypadnutím z poháru v Teplicích a nakonec i prohrou v Uherském Hradišti.

Ohlasy k zápasu

Marek Kopecký (trenér Gardenline): "I když nejsme v dobré situaci a čeká nás dobře hrající Chrudim, tak věřím, že sehrajeme skvěly zápas, který se bude divákům libit. Svým hráčům věřím a jsem přesvědčen, že své kvality v uterním zápase ukáží."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Úterní zápas je pro nás skvělou příležitostí vyzkoušet si věci z tréninku naostro proti kvalitnímu soupeři. Utkáme se s týmem, který má řadu kvalitních hráčů. Sice měli špatný začátek, ale to na důležitosti zápasu vůbec nic nemění. Budou chtít předvést to nejlepší, ale my taky. Musíme být soustředění a předvést stoprocentní výkon.“

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Chrudimští podpořili charitativní turnaj v Třebíči
Chrudimští podpořili charitativní turnaj v Třebíči 15.10.2018

V rámci osmifinále pohárové soutěže sice futsalisté ERA-PACKu Chrudim uštědřili Višňové pořádný příděl branek, kromě poctivého výkonu ale zanechali v Třebíči ještě jednu stopu. Rozhodli se podpořit 5. ročník Vánočního charitativního turnaje pro Davida!

Derby ovládla Sparta. Dvakrát se trefil Seidler
Derby ovládla Sparta. Dvakrát se trefil Seidler 12.10.2018

Futsalové derby pražských "S" vyhrála Sparta. V pátek před televizními kamerami porazila Slavii 3:1.

Slavia získala těsně před derby Radima Zárubu
Slavia získala těsně před derby Radima Zárubu 12.10.2018

Těsně před prvním derby letošní sezony se realizoval zajímavý návrat. Kádr Slavie posílil reprezentant České republiky a jeden z nejlepších hráčů VARTA futsal ligy Radim Záruba.