Jako první se hned ve 2. minutě trefil Jan Ovčačík, jenže Démony obdržená branka nezaskočila. Naopak! Ve 3. minutě srovnal Kaňkovský a po něm poslal hosty do vedení Lakatoš. Nicméně Helas neponechal nic náhodě a třemi góly v rozmezí jedné minuty otočil výsledek na svou stranu. V 10. minutě vedli domácí 4:2. O minutu později vrátil hosty do hry Vobořil, ale do přestávky Helas znovu odskočil a vedl 6:3.

Ve druhém poločase se zdálo, že je rozhodnuto, když ve 22. minutě zvýšil Lacko na 7:3, ale Démoni se nevzdali a ve 39. minutě snížil Bejda dokonce na 6:7, ale vyrovnat se již hostům nepovedlo.

Jan Loup, trenér Helasu Brno: „Zápas hodnotím tak, jak to řekl o přestávce náš kustod, že se jednalo o přátelský zápas. Já bych to upřesnil, že se jednalo o přátelský zápas z úrovně krajského přeboru. Můžeme být rádi, že jsme udrželi výhru. Ve druhém poločase nás podržel brankář Večeřa a spousty našich hráčů si musí hrábnout do svědomí. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že Česká Lípa získala v historii osm ligových bodů a polovinu z nich proti nám. Dneska k tomu opět nebylo daleko. Lípa hrála sympaticky. My jsme hráli třeba power play na udržení míče a dostali jsme dva góly. Jediné, s čím jsem spokojený, je výsledek. Jinak to byla z naší strany katastrofa.“

Karel Kruliš, trenér Démonů Česká Lípa: „Rozhodla zkušenost a fakt, že nám chybělo štěstí. Vybojovali jsme si spousty šancí, ale neproměnili jsme je. Domácí byli šťastnější a my opět nic nevezeme. Propadli jsme v produktivitě.“