SKP Ocel Třinec

SKP Ocel Třinec

SKP Ocel Třinec

založen: 1999

Založen: 1999 | Klubové barvy: bílá, červená (Třinec, část Guty 36, 739 55) | Kontakt: Josef Cieslar st. (předseda), Ondřej Kreželok (sekretář) 608 773 097, Xabi18@seznam.cz
1.liga: 222 utkání, 87 výher, 22 remízy, 113 prohry, skóre 827:932
Web: www.skpoceltrinec.cz

Tradiční futsalový klub založen v roce 1999, který momentálně pendluje mezi první a druhou ligou. Naposledy hrál CHANCE futsal ligu v sezoně 2014/2015. Z ní však spadl a po roce se opět vrátil z II. místa ve II. lize Východ poté, co postup odmítl AC Gamaspol Jeseník.

SKP Ocel Třinec

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Třinec | Stars

Sportovní hala Stars Třinec prochází na začátku sezóny ještě dokončovacími pracemi po rozsáhlé rekonstrukci. Údaje o ní budou doplněny po jejím návratu na listinu ligových hal.

Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 410 sezení / 200 stání
Rozměr hrací plochy 39 x 20 m
Povrch polyuretan
Vstupenky 50 Kč
Sleva mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Více o hale

Třinec překvapivě porazil Helas

Zápas o poslední naději jsme odehráli v rámci 20.kola proti Helasu Brno. Do zápasu jsme, stejně jako soupeř, vstupovali v oslabené sestavě. Příležitost kvůli kartám a zraněním dostali junioři Nieslanik s Potůčkem, kteří hráli již v Plzni a premiérově také Radim Badura. A všichni se své role zhostili více než dobře.

Třinec překvapivě porazil Helas 25.02.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.

Další boj o záchranu. Poslední naděje pro oba celky?

Třinec má čtyři body, Jeseník osm. Čtyři kola před koncem mají týmy na pozici zaručující záchranu dvanáct bodů. Matematika je jasná. Páteční zápas 19. kola VARTA futsal ligy v Šumperku hodně napoví. Bude blíž k záchraně "domácí" Jeseník nebo oživnou naděje hostujícího Třince? Zápas začne ve 20 hodin.

Další boj o záchranu. Poslední naděje pro oba celky? 15.02.

Slavia porazila Třinec o sedm branek

Slávisté v pátek večer vítězně zvládli utkání s Třincem, i když se trenér Nenad Veljkovič musel obejít bez celé řady zraněných opor. Poprvé se od začátku představil v brance šestnáctiletý Jan Žežulka, který zejména v prvním poločase svůj tým několikrát podržel. Premiérový start má za sebou také Brazilec Douglas Graciano, který se uvedl dvěma brankami a asistencí. První trefu za Slavii si připsal také Vítězslav Hrubý.

Slavia porazila Třinec o sedm branek 27.01.

Slavia se v pátek utká s Třincem

Základní část VARTA Futsal ligy se blíží ke svému závěru - už tento pátek od 20 hodin se slávisté představí znovu na domácí palubovce v Edenu - soupeřem jim bude SKP Ocel Třinec, tedy tým, který bojuje o záchranu a je se čtyřmi body na posledním místě tabulky.

Slavia se v pátek utká s Třincem 25.01.

Třinec | Stars

Více