Třinec má už jen velmi malou šanci na záchranu. Po porážce v Jeseníku oceláři sezonu, zdá se, zabalili. "Sezonu už jsme odpískali, matematická šance sice je, ale nejsme hloupí. Před zápasem s Helasem počítáme ztráty, když hrát nemohou Polášek s Kantorem, další hráči jsou na marodce. Zřejmě tak dostanou šanci někteří kluci z juniorky, aby měli motivaci do další práce pro následující ročník," prozradil brankář domácích Ondřej Kreželok.

Helas bojuje naopak o co nejlepší pozici do play off. Nechce jít z osmého místa na Chrudim. "Ačkoliv se Třinec nachází na poslední pozici, v pátek nás určitě nečeká nic jednoduchého. My po dvou neúspěšných zápasech s týmy z vrchu tabulky chceme opět zvítězit a udržet si možnou šanci rozdat si to v posledním kole se Slavií o sedmé místo," uvedl brněnský Jan Ovčačík.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

V pátek uvidíme VARTA futsal ligu na ČT Sport
V pátek uvidíme VARTA futsal ligu na ČT Sport 15.01.2019

Čtrnácté kolo VARTA futsal ligy se kompletně odehraje během pátku a soboty. V pátek večer navíc můžeme v atraktivním televizním čase sledovat zápas pražské Sparty se Svarogem Teplice na ČT Sport.

Sparta potvrdila letošní nadvládu nad Slavií. V Edenu řádil Seidler a Drahovský
Sparta potvrdila letošní nadvládu nad Slavií. V Edenu řádil Seidler a Drahovský 12.01.2019

Sedmnácté futsalové derby pražských „S“ vyhrála Sparta, které v Edenu zdolala Slavii 5:2. Zápasu 13. kola VARTA futsal ligy přihlíželo v sobotu odpoledne devět stovek fanoušků.

Páteční výsledky VARTA futsal ligy
Páteční výsledky VARTA futsal ligy 11.01.2019

VARTA futsal liga měla v pátek na programu tři zápasy 13. kola. Favorité svých zápasů nezaváhali ani tentokrát.