Třinec má už jen velmi malou šanci na záchranu. Po porážce v Jeseníku oceláři sezonu, zdá se, zabalili. "Sezonu už jsme odpískali, matematická šance sice je, ale nejsme hloupí. Před zápasem s Helasem počítáme ztráty, když hrát nemohou Polášek s Kantorem, další hráči jsou na marodce. Zřejmě tak dostanou šanci někteří kluci z juniorky, aby měli motivaci do další práce pro následující ročník," prozradil brankář domácích Ondřej Kreželok.

Helas bojuje naopak o co nejlepší pozici do play off. Nechce jít z osmého místa na Chrudim. "Ačkoliv se Třinec nachází na poslední pozici, v pátek nás určitě nečeká nic jednoduchého. My po dvou neúspěšných zápasech s týmy z vrchu tabulky chceme opět zvítězit a udržet si možnou šanci rozdat si to v posledním kole se Slavií o sedmé místo," uvedl brněnský Jan Ovčačík.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Superstar Dalibor Slepčík bude kouzlit v Litoměřicích
Superstar Dalibor Slepčík bude kouzlit v Litoměřicích 29.07.2018

Gardenline Litoměřice neposiluje jen o zahraniční hráče. Kromě Jiráského a Hrubého zaujalo i jméno Dalibora Slepčíka.

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.