Třinec má už jen velmi malou šanci na záchranu. Po porážce v Jeseníku oceláři sezonu, zdá se, zabalili. "Sezonu už jsme odpískali, matematická šance sice je, ale nejsme hloupí. Před zápasem s Helasem počítáme ztráty, když hrát nemohou Polášek s Kantorem, další hráči jsou na marodce. Zřejmě tak dostanou šanci někteří kluci z juniorky, aby měli motivaci do další práce pro následující ročník," prozradil brankář domácích Ondřej Kreželok.

Helas bojuje naopak o co nejlepší pozici do play off. Nechce jít z osmého místa na Chrudim. "Ačkoliv se Třinec nachází na poslední pozici, v pátek nás určitě nečeká nic jednoduchého. My po dvou neúspěšných zápasech s týmy z vrchu tabulky chceme opět zvítězit a udržet si možnou šanci rozdat si to v posledním kole se Slavií o sedmé místo," uvedl brněnský Jan Ovčačík.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?