Třinec má už jen velmi malou šanci na záchranu. Po porážce v Jeseníku oceláři sezonu, zdá se, zabalili. "Sezonu už jsme odpískali, matematická šance sice je, ale nejsme hloupí. Před zápasem s Helasem počítáme ztráty, když hrát nemohou Polášek s Kantorem, další hráči jsou na marodce. Zřejmě tak dostanou šanci někteří kluci z juniorky, aby měli motivaci do další práce pro následující ročník," prozradil brankář domácích Ondřej Kreželok.

Helas bojuje naopak o co nejlepší pozici do play off. Nechce jít z osmého místa na Chrudim. "Ačkoliv se Třinec nachází na poslední pozici, v pátek nás určitě nečeká nic jednoduchého. My po dvou neúspěšných zápasech s týmy z vrchu tabulky chceme opět zvítězit a udržet si možnou šanci rozdat si to v posledním kole se Slavií o sedmé místo," uvedl brněnský Jan Ovčačík.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.