Po minulém kole je jasné, že Třinec sestoupí do druhé ligy. "Jsme rádi, že poslední kolo hrajeme doma a nemusíme nikam cestovat. Ani jednomu týmu o nic nejde, doufám, že těch pár diváků, kteří na duel dorazí, uvidí kvalitní futsal a snad i hodně branek, pochopitelně co nejvíce v síti hostů," usmíval se brankář Třince Ondřej Kreželok.

Mělnický trenér Pavel Šuba nebude mít na poslední zápas sezony kompletní kádr: "Do Třince, z různých důvodů, pojedeme v silně kombinované sestavě. Ale doufám, že se s tímto ročníkem rozloučíme se ctí a s domácími sehrajeme kvalitní a hezké utkání."

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?