Po minulém kole je jasné, že Třinec sestoupí do druhé ligy. "Jsme rádi, že poslední kolo hrajeme doma a nemusíme nikam cestovat. Ani jednomu týmu o nic nejde, doufám, že těch pár diváků, kteří na duel dorazí, uvidí kvalitní futsal a snad i hodně branek, pochopitelně co nejvíce v síti hostů," usmíval se brankář Třince Ondřej Kreželok.

Mělnický trenér Pavel Šuba nebude mít na poslední zápas sezony kompletní kádr: "Do Třince, z různých důvodů, pojedeme v silně kombinované sestavě. Ale doufám, že se s tímto ročníkem rozloučíme se ctí a s domácími sehrajeme kvalitní a hezké utkání."

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.