Svarog FC Teplice

Svarog FC Teplice

Svarog FC Teplice

založen: 2008

Založen: 2008 | Klubové barvy: červená, bílá | Kontakt: Michail Žák (prezident), Radek Turišin (ředitel) - svarogfcteplice@gmail.com
1.liga: Před sezonou 21/22 | 107 utkání, 74 výher, 3 remízy, 30 proher, skóre 522:343, 222 bodů
Web: www.svarogfc.cz

Klub Svarog FC vznikl v roce 2016 spojením klubů FC Balticflora a Internazionale Teplice. Úvodní sezona v nejvyšší české soutěži nedopadla pro Svarog, coby nováčka, vůbec špatně. Teplice skončily po základní části na sedmé pozici a vybojovaly si účast v play off. Zde narazily na favorizovanou Plzeň, kterou ale v serii důkladně potrápily a protáhly ji na maximální počet pěti utkání. Nakonec přeci jenom Interobalu podlehl. Druhá sezona Svarogu v nejvyšší české futsalové soutěži dopadla o poznání lépe. Svarog prolétl základní částí jako uragán a nakonec ji i vyhrál. V play off se bez problémů dostal až do finále, zde ale narazil na silnou Spartu Prahu a nakonec bral stříbrné medaile.

Svarog FC Teplice

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Teplice | SH

Teplická hala se nachází vedle fotbalového stadionu na Stínadlech. Hrací plochu tvoří umělý povrch a hráči Balticflory zde našli domácí prostředí krátce poté, co začali hrát futsalové soutěže. Pravidelně se zde v letních měsících koná také oblíbený mezinárodní turnaj Balticflora Open Cup.

Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměr hrací plochy 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Vstupenky 50 Kč
Sleva ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma

Více o hale

Plzeň je třetím týmem, která otočila sérii z 0:2 na 3:2

Poprvé od roku 2013 se týmu podařilo otočit sérii v play off z 0:2 na 3:2. Naposledy se radovalo Tango proti Benagu. Ještě předtím se to povedlo Slavii s Tangem. A letos u toho znovu bylo trio Seidler, Rick a Havel, akorát místo brněnského dresu měli plzeňský. Interobal ve čtvrtek porazil Teplice 6:4 a je ve finále.

Plzeň je třetím týmem, která otočila sérii z 0:2 na 3:2 28.04.

OHLASY: Ve čtvrtek se rozhodne. Plzeň, nebo Teplice

O semifinálové sérii mezi Plzní a Teplicemi kolují samé superlativy. Aby také ne. Za stavu 2:2 na zápasy rozhodne o druhém finalistovi poslední možný duel. Interobal ve čtvrtek od 20 hodin hostí Svarog. Hostům bude chybět vyloučený Felipinho. Domácím se vrací Rešetár, ale přišli o zraněného Zdráhala.

OHLASY: Ve čtvrtek se rozhodne. Plzeň, nebo Teplice 27.04.

Zápas, který opět nabídl vše. Penaltová loterie udržela podruhé mistra ve hře

Série mezi Plzní a Teplicemi je srovnána. Rozhodne pátý duel v Plzni. Svarog v pondělním domácím utkání semifinále play off musel v prodloužení dotahovat manko 3:5. Po remíze 5:5 se šlo podruhé v sérii do penalt. Jenže Severočeši dvakrát nedali, zatímco na druhé straně se mýlil jen jeden střelec Interobalu.

Zápas, který opět nabídl vše. Penaltová loterie udržela podruhé mistra ve hře 25.04.

OHLASY: Zabere Plzeň a uvidíme po čtyřech letech pátý semifinálový zápas?

Naposledy v roce 2018 se v semifinále play off hrálo na pět zápasů. Šlo o sérii Plzně a Sparty. Západočeši si přejí rozhodující duel zopakovat, ale musí v pondělí vyhrát v Teplicích. Domácí Svarog bude od 20 hodin usilovat o postup do finále. Jeden odvrací pátý zápas, druhý konec sezony. Zápas sledujte na Tipsportu a LSTV!

OHLASY: Zabere Plzeň a uvidíme po čtyřech letech pátý semifinálový zápas? 24.04.

Skvělý Vahala! Dal gól, chytil čtyři penalty a nakonec sám rozhodl

Futsalisté Plzně odvrátili konec sezony. Na domácí palubovce remizovali v pátek s Teplicemi 2:2 a v penaltovém rozstřelu čaroval brankář Ondřej Vahala. Chytil celkem čtyři penalty, dvakrát čelil přímému ukončení sezony a nakonec svou trefou definitivně rozhodl.

Skvělý Vahala! Dal gól, chytil čtyři penalty a nakonec sám rozhodl 22.04.

Adriano s Williamem dovedli Teplice k obratu v prodloužení

Plzeň sahala po vyrovnání v semifinálové sérii. Západočeši v úterý dvakrát v Teplicích vedli po trefách Michala Seidlera, ale pokaždé dokázal odpovědět William. Zápas tedy dospěl do prodloužení a ve druhé části Svarog dvěma góly rozhodl o svém druhém bodu v sérii.

Adriano s Williamem dovedli Teplice k obratu v prodloužení 19.04.

První bod vystřílel Teplicím Adriano. Hůla ani jednou neinkasoval

Plzeň poprvé v letošní ligové sezoně prohrála s Teplicemi. První semifinále ovládli v pátek na západě Čech Severočeši 2:0. Pod oběma góly se podepsal kapitán Svarogu Adriano. Při prvním nastřelil nešťastníka Künstnera a druhý sám zavěsil. Střelci Plzně si naopak vylámali zuby na brankáři Hůlovi.

První bod vystřílel Teplicím Adriano. Hůla ani jednou neinkasoval 15.04.

Semifinále odstartuje v pátek v Plzni. Zápas vysílá ČT sport Plus

Pauza končí. Semifinále startuje. V pátek od 20 hodin uvidíme první zápas série Plzeň - Teplice. Domácí Interobal bude chtít navázat na úspěchy ze základní části. Teplice si chtějí připomenout pohárový úspěch ze západu Čech. Zápas pro ČT sport Plus komentuje Jiří Štěpán. Utkání lze sledovat i na plzeňském klubovém YouTube.

Semifinále odstartuje v pátek v Plzni. Zápas vysílá ČT sport Plus 13.04.

Teplice | SH

Více