Aktuality

Ladislav Hansl: Chceme hrát play off!

Po zápase na Slavii byl autor dvou branek Ladislav Hansl zklamaný stejně jako jeho spoluhráči. Díky bojovnému výkonu v druhém poločase dokázali Žabinští Vlci Brno srovnat na 3:3, sešívaní ale jejich nápor ustáli a k bodům je nepustili. Hansl navíc sahal po hattricku, když se jeho rána odrazila od břevna.

David Drozd: Jsme v lepší formě než na začátku sezony

Česká futsalová reprezentace odehrála v pátek třetí zápas finální fáze kvalifikace o Mistrovství světa 2024, když v Itálii smolně podlehla domácímu výběru 5:6 gólem deset vteřin před koncem. V utkání byla hodně vidět čtyřčlenná chrudimská ekipa, která se podepsala pod čtyři z pěti vstřelených branek. O střetnutí, ale nejen o něm, jsme si popovídali se zkušeným univerzálem Davidem Drozdem.

Ondru Míču první góly po návratu netěšily

Ondřej Míča se trefil do sítě poprvé po svém návratu do Edenu, když v Heřmanově Městci ve třetí minutě otevřel skóre zápasu proti Chrudimi. Později přidal i druhý gól po střele z penalty z 10m. Na noze měl hattrick, ale jeho další pokus ze stejné vzdálenosti mezi tyčemi neskončil. Radost z branek ale jednatřicetiletý futsalista po zápase neměl.

Lukáš Perina: V Americe mi futsal chyběl!

Bylo to možná trochu překvapení, když se v dresu Helasu Brno objevil před začátkem sezony Lukáš Perina, který své první starty v 1. Futsal lize získal na jihu Čech v Dynamu PCO České Budějovice. Nejenom proto, že měl své studium v USA naplánované na delší čas. Jak se to celé vlastně seběhlo?

Petr Brázdil: Chceme s Olomoucí skončit do šestého místa

Petr Brázdil vyhrál v minulé sezoně cenu pro Nováčka roku. V druhé sezoně se stejně jako jeho tým chce dívat v tabulce trochu výš. S jedním z lídrů SKUP Olomouc jsme si povídali během futsalového turnaje akademických her právě v Olomouci. Vrátili jsme se k dramatickému duelu s Helasem Brno a probrali i ambice v nové sezoně.