Aktuality

Slavia má nového spolumajitele

Sešívané barvy vítají nového silného partnera! Futsalová Slavia prožívá období velkých změn, které by měly přinést ekonomickou i sportovní stabilitu klubu. Mění se její majetková struktura, změny nastávají v nejvyšším vedení klubu, v realizačním týmu, a dají se čekat změny i v personálním složení samotného A týmu.

Slavia má nového spolumajitele

Do Slavie se vrací Ondřej Míča

Dalo by se opětovně říct, návrat ztraceného syna. Ondřej Míča působil ve futsalové Slavii od juniorských let. Postupně se tento levonohý kanonýr stal oporou A týmu, se kterým získal bronz v sezoně 2015/2016 a následně si zahrál finále proti Chrudimi (2016/2017). V něm se nejvýrazněji zapsal hned v prvním utkání, kdy v prodloužení v power-play, několik vteřin před koncem, srovnal na 5:5 a byl úspěšný v penaltovém rozstřelu, který však Slavia nakonec prohrála.

Do Slavie se vrací Ondřej Míča
SK Interobal Plzeň má nové vedení!

SK Interobal Plzeň má nové vedení!

Po delší časové pauze, kterou zavinila covidová pandemie, se konala členská schůze SK Interobal Plzeň, z.s. Členové klubu se sešli v zasedací místnosti plzeňského hotelu Primavera a mimo jiné si zvolili nové zástupce ve vedení klubu. Na pozici generálního ředitele ukončil své působení Radek Lobo.