Svarog v zápase s Brnem splnil roli favorita
Páteční večer patřil v teplické sportovní hale šestnáctému kolu 1. Futsal ligy a zápasu mezi Teplicemi a Brnem.
Páteční večer patřil v teplické sportovní hale šestnáctému kolu 1. Futsal ligy a zápasu mezi Teplicemi a Brnem.
Kvůli výskytu nemoci Covid-19 v týmu SK Slavia Praha bylo dnes po poledni odloženo utkání 16. kola 1. Futsal ligy.
Šestnácté kolo 1. Futsal ligy je tady. Porci tří zápasů uvidíme hned v pátek večer. Přečtěte si, co řekli zástupci týmů před prvními zápasy v novém roce.
V dohrávce devátého kola přivítali ve středu Žabinští Vlci Brno v domácí hale v Modřicích velkého favorita - tým FK Chrudim a dle papírových předpokladů v tomto utkání bodovat nedokázali. Po vítězství 8:1 si tři body odvezl soupeř.
V letošní sezoně se ještě neutkali. Řeč je o futsalistech Žabinských Vlků Brno a FK Chrudim. Poprvé změří síly ve středu v dohrávaném utkání 9. kola. Zápas v Modřicích startuje v 18:45 a živě ho uvidíte na YouTube.