Aktuality

Z KABINY: Slavia jde na Mělník, Plzeň může potvrdit postup

Z KABINY: Slavia jde na Mělník, Plzeň může potvrdit postup

V úterý večer se v Edenu rozehraje také poslední čtvrtá čtvrtfinálová série, ve které Slavia vyzve Olympik Mělník. Série bude speciální hlavně pro brankáře Jana Žežulku, který ve středočeském klubu loni působil. Ve středu se může prvním postupujícím stát Plzeň, když potvrdí třetí výhrou postup přes Spartak Perštejn. Co zaznělo z kabin?

SOUHRN TÝDNE: Plzeň a Chrudim krok od semifinále, Sparta vede nad Helasem

SOUHRN TÝDNE: Plzeň a Chrudim krok od semifinále, Sparta vede nad Helasem

Tři ze čtyř čtvrtfinálových sérií 1. Futsal ligy jsou v plném proudu. Favorité zatím ani jednou neklopýtli, Plzeň po domácí výhře 6:4 zvítězila také ve druhém duelu v Kadani nad Perštejnem 9:3. Podle očekávání je také Chrudim jednu výhru od postupu, když doma porazila Liberec 11:2 a venku 3:0. Doposud jediné prodloužení zvládla Sparta, která v Praze přetlačila o branku Helas.

Z kabiny: Získají Chrudim a Sparta mečbol k postupu?

Z kabiny: Získají Chrudim a Sparta mečbol k postupu?

Druhými duely budou pokračovat v neděli a v pondělí pokračovat dvě čtvrtfinálové série. Chrudim a Sparta si mohou vybojovat druhou výhru a dostat se na dostřel postupu. Chrudimi chce přinejmenším zkomplikovat plány Liberec, který si přeje napravit dojem z posledního vzájemného duelu v domácí hale, Helas půjde proti Spartě s cílem sérii vyrovnat. Co zaznělo z kabin?