Po bezbrankovém prvním poločase se na první trefu čekalo až do 30. minuty. Helas výborně zvládl kontr tři na tři a Cupák vybídl ke skórování na zadní tyči Mužíka - 1:0. Sparta zkusila v závěrečných minutách srovnat, ale to se jí nepodařilo. Naopak první bod v sérii má také Helas.

Ohlasy aktérů zápasu

Jiří Mužík (hráč Helasu Brno): „Dnešní velice opatrný zápas jsme naštěstí zvládli vítězně, přiklonila se k nám štěstěna, ale šli jsme si tomu svým výkonem naproti. Poctivě jsme pracovali do defenzívy a povedlo se nám dotlačit jednu ze svých šancí do branky.”

Michal Hůla (brakář Sparty): "Věděli jsme, že to bude o málo brankách. Oba týmy se teď načetly. Helas dal ten gól, my ne. Bohužel jsme prohráli a v pátek zase musíme vyhrát doma."

| STATISTIKY

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.