Po první půli vedli hosté 2:0. Díky dvěma trefám v rozmezí 11. a 13. minuty. Jedním ze střelců byl také Roman Mareš (48 let a 11 dní), který tak navýšil svůj rekord nejstaršího hráče skórujícího v play off. Po přestávce padla už jen jedna branka. Obstaral ji Pavel Drozd - 0:3.

Ohlasy aktérů zápasu

Karel Vrabec (trenér FTZS): "Nastoupili jsme do zápasu se stejnou taktikou. Hrát vysoko a rychle dostupovat hráče při zárodcích akcí. Mrzí nás, že se nám nepodařilo vstřelit aspoň jednu branku, protože jsme měli dost příležitostí. Oproti středě se nám mnohem lépe dařilo plnit náš herní plán, musím za to kluky pochválit.”

Pavel Drozd (hráč FK Chrudim): "Jednalo se o hodně těžké a náročné utkání. Ze začátku jsme měli trochu problémy, nehráli jsme tak lehce jako doma. Postupně se naše hra zlepšila a výhra je zasloužená. Konečně jsme udrželi čisté konto a to je do dalších bojů určitě důležité.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.