FC Benago Zruč n. S.

FC Benago Zruč n. S.

FC Benago Zruč n. S.

založen: 1993

Založen: 1993 | Klubové barvy: červená, černá | Kontakt: Judr. Jaroslav Pytloun (737244122), email: benago@benago.cz
1.liga: 568 utkání, 247 výher, 80 remíz, 241 proher, skóre 2364:2281
Web: www.benago.cz

Klub FC Benago Praha byl založen na podzim roku 1993 z iniciativy bratrů Beniho a Aga Simitčiů. Tým se nejdříve zúčastňoval pražských firemních turnajů a po řadě úspěchů na tomto poli se vedení klubu rozhodlo posunout tým do vyšších futsalových soutěží. Benago vstoupilo do pražské skupiny divize a několikrát jí vyhrálo. Sloučením s tehdy se rozpadajícím celkem Bohemians/Damned si od sezóny 2001/2002 zajistilo Benago prvoligovou příslušnost. Hned v první sezóně končí tým na výtečném 6 místě. Benago se několik sezón pohybovalo na chvostu tabulky, ale v posledních letech patří k našim předním celkům. Zásluhu na tom mají především zahraniční posily, které posunuly klub do horních pater tabulky a nyní patří Benago k respektovaným protivníkům. Největším úspěchem klubu se stalo 2. místo v sezóně 2015/16, kdy tým trenéra Beniho Simitči prohrál ve finále s Chrudimí 0:3 na zápasy.

FC Benago Zruč n. S.

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Slavia si zahraje historicky první finále play off!

Futsalisté Slavie Praha to dokázali. V sobotním čtvrtém zápase semifinále play off CHANCE futsal ligy porazili doma Benago Zruč nad Sázavou a slavili senzační postup. Sešívaní vyhráli sérii 3:1 na zápasy.

Slavia si zahraje historicky první finále play off! 13.05.

Benago vyřazení nepřipustilo díky gólové smršti na začátku utkání

Klíčový třetí duel čtvrtfinálové série mezi Benagem Zruč nad Sázavou a Slavií Praha viděla ve středu zaplněná Městská sportovní hala ve Zruči nad Sázavou. Slavia mečbol a šanci na postup do finále nevyužila, když Benagu podlehla 5:8. Druhou šanci na ukončení série budou mít sešívaní v sobotu, v domácí hale v pražském Edenu od 16 hodin.

Benago vyřazení nepřipustilo díky gólové smršti na začátku utkání 10.05.

Splní si Slavia velký sen? Benago chce sérii prodloužit

Dramatická semifinálová série play off CHANCE futsal ligy mezi Benagem Zruč nad Sázavou a Slavií Praha se ve středu večer dočká třetího pokračování. Utkání začne ve zručské sportovní hale ve 20.30 hodin a vy ho opět můžete sledovat živě!

Splní si Slavia velký sen? Benago chce sérii prodloužit 09.05.

Druhý díl dramatu začíná v neděli po obědě v Edenu

Vypadá to, že série semifinále play off CHANCE futsal ligy mezi Slavií a Benagem bude hodně napínavá. Páteční duel nabídl fantastický futsal a výhru Pražanů 4:3 po prodloužení. Druhý zápas se hraje v neděli od 13 hodin a vy ho můžete sledovat živě.

Druhý díl dramatu začíná v neděli po obědě v Edenu 06.05.