onlajny.com

detail

MSH Chrudim

onlajny.com

Rozhodčí: Radim Čep, Michal Gasnárek, Tomáš Vaněk, Delegát: Miloslav Brtníček Radek Venc
  • SK Interobal Plzeň2:1 (0:1)SK Slavia Praha
  • Svarog FC Teplice08.05. 19:00FK Chrudim
  • SK Slavia Praha10.05. 20:15SK Interobal Plzeň
  • FK Chrudim11.05. 19:00Svarog FC Teplice
  • SK Interobal Plzeň12.05. 19:00SK Slavia Praha
Aktuálně

PŘED ZÁPASEM: Dokáže Svarog srovnat semifinále s Chrudimí?

V sobotu je na programu druhé semifinálové utkání mezi Teplicemi a Chrudimí. První vzájemné měření sil přineslo mnoho emocí. Zřejmě se tedy máme na co těšit i nadále. Svarog přivítá východočeský celek ve sportovní hale v Chomutově. Utkání začíná v 19:00.

07.05.

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

06.05.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

06.05.

PŘED ZÁPASEM: Proti Plzni stojí v semifinále její bývalý kouč

Vítěz základní části 1. FUTSAL ligy Interobal Plzeň si musel na svého semifinálového soupeře počkat až do pátého dějství dramatické série mezi pražskými rivaly. Ve středu se poprvé střetne se Slavií, kterou vede bývalý plzeňský kouč David Frič.

04.05.

Karpiak po postupu: Věřím, že dokážeme Plzeň potrápit

Patřil mezi hlavní strůjce sešívaného obratu proti Spartě ve čtvrtfinále. Marek Karpiak byl důležitým dílkem do červenobílé mozaiky nejen v rámci této série. Slovenský reprezentační gólman potvrdil své kvality. Svěřenci trenéra Simitčiho si na něm nesčetněkrát vylámali zuby.