FC Balticflora Teplice

FC Balticflora Teplice

FC Balticflora Teplice

založen: 2008

Založen: 2008 | Klubové barvy: černá, zelená, modrá | Kontakt: Radek Turišin, fcbalticflorateplice@seznam.cz
1.liga: 232 utkání, 141 výher, 30 remízy, 61 prohry, skóre 1019:674
Web: www.fcbalticflora.cz

Klub FC Balticflora Teplice vznikl v roce 2008 a během roku se přes vítezství v divizi A a koupi licence na nejvyšší soutěž dostal až do 1. ligy. V ní od počátku promlouval do pořadí na vyšších patrech tabulky a patřil k nejlepším celkům. Hned v prvních dvou sezónách hrál finále ligy, pokaždé však ztroskotal na ERA-PACKu Chrudim. Finálovou účast si pak dotřetice zopakoval v sezóně 2013/2014, opět ale skončil na stříbrné pozici. Klub staví svou hru na mixu domácích a zahraničních hráčů, kteří dosud vždy v týmu hráli prim.

FC Balticflora Teplice

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Balticflora uspořádá 3. srpna nábor nových hráčů do áčka

Po čtvrté stříbrné sezoně v historii Balticflory Teplice Vlci začínají připravovat vše důležité do nového ročníku. V něm budou opět hrát nejvyšší soutěž, zásadně se ale změní filozofie klubu, sázet se bude výhradně na české hráče. Ke změně strategie vedení teplického klubu donutilo hned několik důvodů.

Balticflora uspořádá 3. srpna nábor nových hráčů do áčka 15.07.

Titul zůstal doma, skandovali Chrudimští po výhře nad Teplicemi

Futsalisté FK ERA-PACK Chrudim obhájili mistrovský titul v CHANCE futsal lize. Triumfovali již po jedenácté ve své klubové historii, ačkoliv do série s Balticflorou Teplice vstupovali jako outsider. V nedělním čtvrtém utkání zvítězil ERA-PACK 3:2 a mohl společně se svými fanoušky slavit titul.

Titul zůstal doma, skandovali Chrudimští po výhře nad Teplicemi 31.05.

Dočkáme se dnes večer korunovace futsalové mistra 2015?

Futsalový klub FK ERA-PACK Chrudim se může po jedenácté stát mistrem. Dnes od 20 hodin se hraje čtvrté finále play off CHANCE futsal ligy, ve kterém domácí Chrudim hostí Teplice. ERA-PACK má mečbol, vede 2:1 na zápasy.

Dočkáme se dnes večer korunovace futsalové mistra 2015? 31.05.

Michal Salák: V neděli musíme vyhrát

Prozření teplického trenéra Givy málem vedlo k vyrovnávací brance. Michal Salák šel ve čtvrtečním třetím finále do hry až pět minut před koncem, ale dostal se do více šancí, než jeho spoluhráči za celé utkání. Dostane větší prostor v nedělním utkání v Chrudimi?

Michal Salák: V neděli musíme vyhrát 30.05.

Brankář Ton vychytal Chrudimi mečbol. Ani jednou neinkasoval

Dramatické čtvrteční třetí finále play off CHANCE futsal ligy 2014/2015 tentokrát skončilo již po základní hrací době. Chrudim dokázala v Teplicích zvítězit 1:0 a výrazně se přiblížila jedenáctému titulu ve své historii. O něm může rozhodnout již v neděli, kdy hraje doma.

Brankář Ton vychytal Chrudimi mečbol. Ani jednou neinkasoval 28.05.