Aktuality

Ladislav Hansl: Doufám, že se od prvních zápasů odrazíme

Žabinští Vlci vzdorovali v Edenu Slavii poločas. Ve druhé půli Slavia přidala, a nakonec porazila moravský celek 7:1. Kapitán Vlků Ladislav Hansl sympaticky zhodnotil výkon brněnského týmu a samotný začátek soutěže. „Byl to ostrý start, důležitější budou zápasy s týmy z druhé poloviny tabulky,“ říká dvaatřicetiletý futsalista.

Slávista Filip Hruška: Vážím si každé minuty na hřišti

V únoru 2020 se stal nejlepším střelcem Final Four kategorie U19 a získal s ostatními spoluhráči zlaté medaile. Během letní přípravy si pak vybojoval místo v nabitém kádru trenéra Davida Filingera. Za každou šanci Filip Hruška vděčný a je to vidět, po premiérové trefě do sítě Mělníka přidal nadějný slávistický střelec hned dvě v druhém kole proti Českým Budějovicím.

Štefan Beránek: Futsal mě neskutečně baví

Dynamo PCO České Budějovice má za sebou ostrý start do nového ročníku 1. FUTSAL ligy. Po překvapivě těsné prohře 1:2 v Chrudimi následoval těžký direkt v domácí hale a deset branek od Slavie. Brankář Štefan Beránek si na nedostatek práce v obou zápasech nemohl stěžovat.