Aktuality

Interobal otočil zápas s Helasem, Zdráhal vstřelil hattrick

První zápas nového ročníku 1. Futsal ligy nepřinesl plzeňským obhájcům titulu vůbec nic snadného. Helas Brno v Plzni předvedl velmi srdnatý výkon a byl dlouhou dobu vyrovnaným soupeřem domácích. Ve druhé půli však Interobal přidal a jednoznačně zvítězil poměrem 6:1. Pod vítězství se nejtučnějším písmem podepsal Martin Zdráhal, který se prosadil hned třikrát.

Slavia zahájila sezonu remízou se Svarogem

Slávisté za sebou mají ostrý start 1.Futsal ligy, ve kterém se střetli dva semifinalisté minulé sezony. Červenobílí se Svarogem Teplice remizovali nakonec 1:1, když obě branky padly v prvním poločase. V páté minutě po pohledné akci na deseti metrech překonal teplického gólmana Michala Hůlu Zdeněk Sláma, v šestnácté minutě ale vyrovnal hostující Senra.