Aktuality

Podaří se Chrudimi přivézt body z Plzně? Čtvrté kolo nabídne také východočeské derby

Čtvrté kolo CHANCE futsal ligy nabídne v pátek večer pět zápasů. Sparta Praha s Rádiem Krokodýl Helas Brno již své utkání 4. kola odehrály, když Sparta v pondělí zvítězila 7:2. Páteční večer nabídne nejeden zajímavý zápas. Ve východočeském derby přivítá Hradec Králové na domácí palubovce Vysoké Mýto. Chrudim pojede bojovat o body do Plzně a Benago bude usilovat o prodloužení vítězné série doma proti hodonínskému Tangu.

Slavia potřetí v řadě ovládla derby pražských „S“

V derby pražských „S“ se musela Sparta obejít bez svého trenéra Davida Friče, který byl vyloučen z lavičky v pondělním zápase s Rádiem Krokodýl Helas Brno, a tak post trenéra Sparty obsadil Jan Horáček. Naopak v sešívaném dresu se poprvé v sezoně postavil od první minuty do branky Ondřej Vahala. Oba trenéři se před zápasem shodli, že půjde o velkou bitvu, což se nakonec potvrdilo a o vítězi rozhodl nejtěsnější možný rozdíl. Tři body připadly na konto Slavie, která zvítězila 3:2 a připsala si tedy třetí vítězství v derby pražských „S“ v řadě.

Sparta si před derby se Slavií poradila s Rádiem Krokodýl Helas Brno

Trable brněnských futsalistů na dálnici D1 ovlivnily, dle slov obou trenérů, úvod zápasu mezi pražskou Spartou a Rádiem Krokodýl Helas Brno. I tak viděli diváci v prvním poločase pět branek a mužstva se odebrala do šaten za stavu 3:2 pro Spartu. Po přestávce se do hry promítlo nasazení sparťanů Zapletala s Křemenem do hry. Zejména druhý jmenovaný zanechal v zápase výraznou stopu, když ve 40. minutě završil hattrick a posunul ukazatel skóre na konečných 7:2 pro Spartu.