Aktuality

Sparta si před derby se Slavií poradila s Rádiem Krokodýl Helas Brno

Trable brněnských futsalistů na dálnici D1 ovlivnily, dle slov obou trenérů, úvod zápasu mezi pražskou Spartou a Rádiem Krokodýl Helas Brno. I tak viděli diváci v prvním poločase pět branek a mužstva se odebrala do šaten za stavu 3:2 pro Spartu. Po přestávce se do hry promítlo nasazení sparťanů Zapletala s Křemenem do hry. Zejména druhý jmenovaný zanechal v zápase výraznou stopu, když ve 40. minutě završil hattrick a posunul ukazatel skóre na konečných 7:2 pro Spartu.

Tango Hodonín doma přestřílelo Hradec Králové

Hodonín vstoupil do zápasu pravou nohou a již v 7. minutě vedl 3:0. Tento stav vydržel až do úvodu druhého poločasu, kdy hned v první minutě Hradec Králové dvěma trefami snížil na rozdíl jediné branky. Poté se s góly roztrhl pytel a nakonec se ukazatel skóre zastavil na stavu 8:4 pro domácí Hodonín.

Sparta v pondělí hostí Rádio Krokodýl Helas Brno

Futsalisté Sparty mohli v pátek sledovat, jak si počíná Rádio Krokodýl Helas Brno v domácím duelu s Benagem. S tímto soupeřem se totiž mužstvo Davida Friče utká v pondělní předehrávce 4. kola CHANCE futsal ligy. Sparta v pátek nehrála, jelikož svůj zápas 3. kola CHANCE futsal ligy má na programu až ve středu, kdy ji čeká derby s pražskou Slavií.

Mistr se strachoval až do posledních sekund

ERA-PACK Chrudim přivítal na domácí palubovce českolipské Démony a asi málokdo čekal, že utkání nabídne drama až do závěrečných sekund. Chrudim se dostala v první půli do dvoubrankového vedení, ale ještě před koncem úvodní dvacetiminutovky Démoni snížili na 1:2. Tento stav změnil až šest sekund před koncem zápasu chrudimský Koudelka.