Hosté si šli za vítězstvím od samého začátku. V první půli se dvakrát trefil hodonínský Levčík. Po přestávce navýšili skóre Svoboda a Veselovský. Pak začal úřadovat i Nejzbach. Jiráský s Novákem snížili na 2:4, ale na víc už se domácí nezmohli.

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Prohráli jsme důležité utkání. První poločas se nám vůbec nevydařil. Nehráli jsme to, co jsme si řekli. Dvěma lehkými góly jsme dostali Tango na koně. Poté jsme se snažili, ale první poločas nám vůbec nevyšel. Do druhé půle jsme přeskupili řady a podařilo se nám snížit na dva-čtyři. Díky zahozeným šancím jsme už výsledek nedotáhli. Z mého pohledu je prohra zasloužená a musíme se nad sebou zamyslet.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Vyhráli jsme a potom asi třicet vteřin věřili, že to znamená i záchranu. Potom ale Třinec v Plzni skóroval a všichni víme, co to znamená. Na rozdíl od jiných, Plzni nic nevyčítám, protože vzhledem k průběhu tohoto zápasu nemůže nikdo věřit tomu, že to tak zrežírovali, to by byli blázni. Před námi už mnoho šancí není, ale uvidíme po posledním kole. Tahle liga je letos dost šílená, což dokumentuje i skutečnost, že nám v posledním kole ani bod nemusí stačit na záchranu, ale také může. Naopak výhra může znamenat dokonce play off, což je ale vzhledem k našemu soupeři spíše fantas magorie.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín 2:4 (0:2)

Statistiky

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.