Hosté si šli za vítězstvím od samého začátku. V první půli se dvakrát trefil hodonínský Levčík. Po přestávce navýšili skóre Svoboda a Veselovský. Pak začal úřadovat i Nejzbach. Jiráský s Novákem snížili na 2:4, ale na víc už se domácí nezmohli.

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Prohráli jsme důležité utkání. První poločas se nám vůbec nevydařil. Nehráli jsme to, co jsme si řekli. Dvěma lehkými góly jsme dostali Tango na koně. Poté jsme se snažili, ale první poločas nám vůbec nevyšel. Do druhé půle jsme přeskupili řady a podařilo se nám snížit na dva-čtyři. Díky zahozeným šancím jsme už výsledek nedotáhli. Z mého pohledu je prohra zasloužená a musíme se nad sebou zamyslet.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Vyhráli jsme a potom asi třicet vteřin věřili, že to znamená i záchranu. Potom ale Třinec v Plzni skóroval a všichni víme, co to znamená. Na rozdíl od jiných, Plzni nic nevyčítám, protože vzhledem k průběhu tohoto zápasu nemůže nikdo věřit tomu, že to tak zrežírovali, to by byli blázni. Před námi už mnoho šancí není, ale uvidíme po posledním kole. Tahle liga je letos dost šílená, což dokumentuje i skutečnost, že nám v posledním kole ani bod nemusí stačit na záchranu, ale také může. Naopak výhra může znamenat dokonce play off, což je ale vzhledem k našemu soupeři spíše fantas magorie.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín 2:4 (0:2)

Statistiky

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.