Hosté si šli za vítězstvím od samého začátku. V první půli se dvakrát trefil hodonínský Levčík. Po přestávce navýšili skóre Svoboda a Veselovský. Pak začal úřadovat i Nejzbach. Jiráský s Novákem snížili na 2:4, ale na víc už se domácí nezmohli.

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Prohráli jsme důležité utkání. První poločas se nám vůbec nevydařil. Nehráli jsme to, co jsme si řekli. Dvěma lehkými góly jsme dostali Tango na koně. Poté jsme se snažili, ale první poločas nám vůbec nevyšel. Do druhé půle jsme přeskupili řady a podařilo se nám snížit na dva-čtyři. Díky zahozeným šancím jsme už výsledek nedotáhli. Z mého pohledu je prohra zasloužená a musíme se nad sebou zamyslet.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Vyhráli jsme a potom asi třicet vteřin věřili, že to znamená i záchranu. Potom ale Třinec v Plzni skóroval a všichni víme, co to znamená. Na rozdíl od jiných, Plzni nic nevyčítám, protože vzhledem k průběhu tohoto zápasu nemůže nikdo věřit tomu, že to tak zrežírovali, to by byli blázni. Před námi už mnoho šancí není, ale uvidíme po posledním kole. Tahle liga je letos dost šílená, což dokumentuje i skutečnost, že nám v posledním kole ani bod nemusí stačit na záchranu, ale také může. Naopak výhra může znamenat dokonce play off, což je ale vzhledem k našemu soupeři spíše fantas magorie.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín 2:4 (0:2)

Statistiky

Další aktuality

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.