Skóre zápasu se zastavilo na konečné cifře 10:2. Dvě branky v domácím dresu vstřelili Pavel Outrata a hatrickem se blýskl Jan Bartoš. Za hosty výsledek korigovali Kyselák s Mikyskou.

"Dvouciferné vítězství by mohlo svádět k domněnce jednoznačného průběhu, ale nebylo to až tak jednoduché. Důležité však bylo, že jsme k prestižnímu duelu dvou moravských prvoligových nováčků přistoupili se vší zodpovědností a dokázali se na hru koncentrovat po celý zápas," upozornil trenér Bazooky Jaroslav Hastík.

Na první branku se čekalo až do 7. minuty. "Naše trpělivost nás postupně dovedla k dalším gólům. Těší mě také, že jsme si už v polovině soutěže připravili solidní pozici pro setrvání v elitní osmičce. Nejenom našemu týmu Bazooky, ale i všem futsalovým nadšencům přeji pohodové vánoční svátky a šťastný vstup do Nového roku," vzkázal Hastík.

Martin Kapsa, hrající trenér VŠB, viděl rozhodující moment hned na začátku: "Zápas v první půli rozhodly dva auty, ze kterých jsem dostali dva góly a potom už se nám opět hrálo špatně. Musíme se nachystat na zápasy po Novém roce, které už skoro všechny máme v domácím prostředí a pokud chceme ještě s naší situací něco udělat, tak musíme začít vyhrávat. Sice máme nula bodů, ale jak už jsem psal, z jedenácti zápasů, které jsme hráli, jsme jich osm odehráli venku."

Statistiky zápasu

Kde se hrálo

Uh. Hradiště | SC

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 571891298