Úvod byl opatrnější, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. I když byli domácí u balonu častěji, velký boj se odehrával především na středu hřiště. Šance se objevovaly zřídka. Dříve než góly se začaly množit fauly a žluté karty. Již ve 12. minutě měly oba týmy na kontě po čtyřech přestupcích. Pátý i šestý faul domácích přišly vzápětí. Plzeň tak ve 14. minutě zahrávala desetimetrový kop, který ale Jeronimo vykryl. Neproměněná šance Interobalu se stala prvním důležitým momentem utkání. Ke konci poločasu se do šancí dostali jak domácí, tak hosté, nikdo však skóre utkání neotevřel. Strany se tak měnily za nezvyklého stavu 0:0.

Druhá minuta po začátku druhé půle konečně rozzářila fanoušky v teplické sportovní hale. Skóre utkání otevřel Carlos po asistenci Tomáše Vobořila. Z gólového hlediska to však bylo opět na dlouhou dobu vše. Následovala tvrdá bojovná hra plná vyhrocených situací a faulů. Sudí se zápas snažili udržet na únosné míře a tasili jednu žlutou kartu za druhou. Šancí opět nebylo mnoho. Plzeň přeci jen zvýšila svůj tlak, ale každá větší příležitost ztroskotala na pohotovém Jeronimovi, který svůj tým držel v horkých chvilkách nad vodou. Úzké vedení měl Svarog za zády celých 15 minut. Dění na palubovce drásalo nervy jak vedení domácího týmu, tak všem fanouškům v hale. Není se tak čemu divit, že Claudinhuv gól ve 37. minutě rozpoutal obrovskou euforii. Na 2:0 zvyšoval po krásné individuální akci, která dostala halu do varu. Plzni nezbývalo než se uchýlit ke hře v power play. Domácí však srdnatě bránili a nepouštěli hosty do větších šancí. Poslední hřebíček do rakve zasadil Plzni Joao Jairo, který ve 38. minutě přes celé hřiště trefil odkrytou branku a definitivně rozhodl o šestém vítězství Svarogu v řadě.

Jiří Baran, kapitán Svarog FC: "Na zápas jsme byli dobře připraveni a jsem rád, že se nám podařilo prodloužit vítěznou šňůru. Podařilo se nám ustát emoce a po zásluze zvítězit. Chtěl bych poděkovat divákům za skvělou kulisu, byli naším dalším hráčem."

David Frič, trenér SK Interobal Plzeň: "V první řadě bych chtěl pogratulovat soupeři k vítězství. Byl to zápas o prvním gólu, my jsme promrhali výhodu 10m kopu a obrovskou šanci na konci první půle. Po individuální chybě jsme inkasovali na 1-0 a bohužel z tlaku, který jsme si vytvořili v průběhu druhé půle, jsme nebyli schopni dát gól. Pak už to byla z naší strany křeč. Od začátku sezony se trápíme s koncovkou a to nás stojí body."