Teplice si během první půle vytvořily slušný tříbrankový náskok a vedly 4:1. Jenže Helas po přestávce neskutečně zabral a po brankách Poula, Štolby a Matysky srovnal na 4:4. Rozhodující gól však vstřelil deset minut před koncem teplický Nene.

Ohlasy k zápasu

David Filinger, trenér Svarog FC: "Odehráli jsme dva odlišné poločasy. První poločas byl z naší strany výborný, dobře jsme bránili a proměňovali šance, které jsme si vytvořili. Druhý poločas byl z naší strany hodně špatný. Vše, co jsme plnili v první půli, z toho jsme nepochopitelně ustoupili, ale dotáhli to do vítězného konce a za to jsem rád. Vezeme tři body z venku a to je důležitý."

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "V Brně jsme očekáváli těžký zápas a přesně se nám to potvrdilo. Do zápasu jsme vstoupili dobře, hru jsme měli pod kontrolou a poločas vyhráli 4:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, laxně, ospale a domácím se podařilo srovnat na 4:4. Do konce zápasu to z naší strany bylo trápení. Dostali jsme malou facku, že v lize se nikdo neporazí sám a musíme hrát naplno celý zápas, příště by nás takový výpadek mohl stát body."

Helas Brno - Svarog FC Teplice 4:5 (1:4)

Branky a nahrávky: 11. V. Cupák (Poul), 21. Poul (Matyska), 22. Štolba (Urbančok), 28. Matyska (Poul) - 1. Claudinho, 5. Baran (Vobořil), 11. Baran (Vobořil), 17. Baran (Černý), 30. Nene (Jeronimo).

Zvolte hráče utkání

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152