Hosté do utkání vstoupili svižně a Litoměřice svou aktivitou zaskočili. Velkou šanci si jako první na začátku čtvrté minuty připravili ale domácí, Záruba Gerčáka nepřekonal. To bylo na delší dobu od Gardenline vše zajímavé, naopak na druhé straně nestárnoucí Vladyka zamotal všechny bránící hráče, ale ve skórování mu zabránil včasným skluzem Two. Poté se delší dobu spíše šermovalo rukama a okopávalo všechno možné jen ne míč. Až v polovině desáté minuty přerušil rozehrávku Nejzbachu Hrdý, navedl si míč na střed hřiště a otevřel skóre. Hosté byli stále nepříjemní a často o krok dopředu. V čase 15:55 byl v těsné blízkosti brankoviště faulován Rodrigo a kapitán Kovács s pomocí teče zvýšil na 2:0. Hosté ale za svou aktivitu byli odměněni. Rodrigo zahrál dvakrát domů a následný přímý kop zužitkoval Lištván. Do kabin se odcházelo za těsného domácího vedení 2:1.

Druhý poločas začali Litoměřice, tak jak chtěli začít celý zápas a po neohroženém napadání skóroval Michal Kovács. Poté nastřelil tyč Two. O dvě minuty později zatáhl za dres unikajícího domácího hráče Kubát a po druhé žluté kartě putoval do kabin. Následnou přesilovou hru nehráli hráči Gardenline v nějakém rychlém tempu, nakonec čtyři vteřiny před koncem početní výhody Rodrigo procpal míč na Fabracia a ten skóroval v devátém utkání v řadě. Domácí od této chvíle hru kontrolovali a když v polovině 33.minuty zvýšil Two, bylo rozhodnuto. Kovács ještě trefil ve 35.minutě tyč. Nejzbach už tolik šancí ve druhém poločase neměl, Novákovu střelu dvě minuty před koncem vyrazil Vavrek. Poslední střelecké slovo si vzali hráči Gardenline. Po rychlých narážečkách se dostal míč k Twoovi a ten stanovil konečné skóre na 6:1 pro domácí.

Domácí v prvním poločase nijak nezářili a bojovně hrající Vysoké Mýto bylo více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhé části již byla kombinace Gardenline jistější a když dokázali přidat především v pohybu dělali hostům velké potíže. Série se stěhuje za stavu 1:0 pro Litoměřice do Vysokého Mýta, kde soubor trenéra Kopeckého nečeká žádná procházka růžovým sadem.

Gardenline Litoměřice – Nejzbach Vysoké Mýto 6:1 (2:1)
Branky a nahrávky: 10. Hrdý, 16. Kovács, 21. Kovács, 29. Fabricio (Rodrigo), 33. Two (Rafael), 39. Two (Krok) – 19. Lištván (Vágner).