První poločas režíroval domácí kapitán Lukáš Rešetár, který vstřelil soupeři tři branky. Po trefě hostujícího Kantora skončil první poločas 3:1. Druhý poločas skončil výsledkově 3:2 pro domácí. Za bojující oceláře se prosadil dvakrát Slavík. Za domácí rozvlnili hostující síť Mancha, Rešetár a Max.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V zápase s Třincem jsme se velmi těžko dostávali k držení balonu, protože nás soupeř velmi silně presoval. Navíc jsme neproměnili několik gólových příležitostí, což by nám určitě pomohlo. Soupeř odehrál kvalitní zápas, dokázal si vypracovat řadu šancí. Jsme šťastní za tři body, ale víme, že se před startem play off musíme ještě zlepšit.“

Andrea Bucciol (trenér SKP Ocel Třinec): „Pro nás byl zápas s Chrudimí perfektní trénink před zápasem s Českou Lípou. Kluci odehráli výborný zápas, jen je škoda velkého množství chyb v defenzivě, které nám nedovolily si do Třince odvézt lepší výsledek. Většinu zápasu jsme s nejlepším klubem u nás odehráli vyrovnanou partii. Nicméně v závěru Chrudim ukázala svou technickou a taktickou vyspělost a dovedla utkání do zdárného konce. Jsem ale za tento zápas nesmírně rád. Myslím, že to bylo naše nejlepší utkání od doby, co jsem v klubu. Tento výkon mi dává naději a optimismus do posledních kol. Více jsme toho v Chrudimi předvést nemohli, snad jen méně chyb v obraně.“

FK ERA-PACK Chrudim – SKP Ocel Třinec 6:3 (3:1)