Sešívání začali parádně, když ve 2. minutě načal svůj gólový koncert Míča. Jenže další branky padaly až po přestávce a znovu v tom měl prsty domácí Míča, který zkompletoval hattrick a sešívání vedli 3:0. Za tohoto stavu se gólově probudili i Démoni. Po trefách Tvrzníka a Bialeka bylo znovu zaděláno na drama. Michal Salák sice zvýšil na 4:2, ale Bialek opět snížil na rozdíl jedné branky. Místo vyrovnání Salák rozšířil svou gólovou sbírku a také oslavil hattrick. Pražané tak vyhráli 6:3.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Nic lehkého jsem nečekal a potvrdilo se, že nejsou lehcí soupeři. Česká Lípa předvedla výkon nad očekávání, ale bohužel jsme ho svým způsobem zavinili my. Určité situace, které jsme chtěli z naší hry dostat, tam bohužel zase byly. Úvod nám vyšel, vedli jsme jedna nula, ale mrzí mne přechodové pasáže, kdy jsme mohli jít do přečíslení, ale místo toho do něj šel často soupeř. Pracovali jsme na tom, ale ještě to budeme muset pilovat dál. Jsem ale samozřejmě rád, že jsme nakonec zápas zvládli a vyhráli.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Zápas jsme odehráli zodpovědně zezadu, očekávali jsme, že se Slavia bude víc tlačit do útoku, což se nestalo. Bylo to vyrovnané, pak jsme se vlastně porazili sami, dostali jsme laciné góly, před kterými jsme nedohrávali situace. O přestávce jsme si říkali, že nesmíme inkasovat, ale dostali jsme hned dvě branky, jednu po malé domů. Dostali jsme se ještě do hry na dva-tři, ale pak jsme znovu dostali laciný gól. Zlomili jsme se sami, je to škoda. Myslím si, že jsme dnes měli na to odvést si aspoň bod.

SK Slavia Praha – Démoni Česká Lípa 6:3 (1:0)

Statistiky

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč