Jenže po první půli to vypadalo na senzaci. Na gól hostujícího Kubáta ještě odpověděl Rešetár, ale v poslední minutě první půle se trefil do prázdné brány Vodrážka a Nejzbach vedl 2:1. Ve druhé půli však rozjel svůj gólostroj domácí kapitán Rešetár. Celkem dal v utkání pět branek a na jednu Felipemu přihrál. Svůj tým tak nasměroval do finále.

„Jsem rád, že se vyhrálo,“ řekl sportovní manažer Chrudimi Petr Horák a pokračoval v hodnocení: „Šlo o střelecký koncert kapitána Rešetára. Dal pět branek ze šesti. V prvním poločase na co sáhl, to spálil, ale po přestávce mu to tam napadalo se vším všudy.“ Proč Chrudim první půli prohrála 1:2? „Nehráli jsme tak, jak jsme si řekli. Kluci asi měli předčasně v hlavách, že jde o poslední zápas série. Nejzbach bojoval. Ve druhé půli jsme přidali,“ odpověděl manažer Chrudimi.

Podle Horáka je druhá semifinálová série zcela vyrovnaná a neví, kdo bude jejich soupeřem ve finále: „Vůbec nevím, kdo by mohl postoupit a je mi to celkem jedno. Nemám ani tip. Vidím to vyrovnaně. Co jsem viděl v internetových přenosech, tak jde o dva rozdílené styly. Benago vyhrálo doma se štěstím, Slavia zase vyhrála doma.“

Trenér Nejzbachu Roman Páral měl z prvního poločasu radost: „První poločas se nám vydařil. Hráli jsme výborně dozadu a dobře jsme si vedli i v útoku. Vytvořili jsme si šance a poločas jsme vyhráli. Ve druhé půli Chrudim zapnula, podařilo se jí vyrovnat, a jak se dostala do vedení, tak jsme nebyli schopni reagovat. Mrzí mě, že utkání skončilo výsledkem šest-dva, protože takový rozdíl to na palubovce nebyl.“

Trenér hostí našel i slova chvály pro rozhodčí. „Chtěl bych pochválit rozhodčí, kteří v tomto zápase pískali výborně. Takto by měli pískat všichni. Nepískali simulování hráčů Chrudimi. Takto se podle mého píská na mezinárodní úrovni,“ dodal Páral.

FK ERA-PACK Chrudim – Nejzbach Vysoké Mýto 6:2 (1:2)

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma