Jenže po první půli to vypadalo na senzaci. Na gól hostujícího Kubáta ještě odpověděl Rešetár, ale v poslední minutě první půle se trefil do prázdné brány Vodrážka a Nejzbach vedl 2:1. Ve druhé půli však rozjel svůj gólostroj domácí kapitán Rešetár. Celkem dal v utkání pět branek a na jednu Felipemu přihrál. Svůj tým tak nasměroval do finále.

„Jsem rád, že se vyhrálo,“ řekl sportovní manažer Chrudimi Petr Horák a pokračoval v hodnocení: „Šlo o střelecký koncert kapitána Rešetára. Dal pět branek ze šesti. V prvním poločase na co sáhl, to spálil, ale po přestávce mu to tam napadalo se vším všudy.“ Proč Chrudim první půli prohrála 1:2? „Nehráli jsme tak, jak jsme si řekli. Kluci asi měli předčasně v hlavách, že jde o poslední zápas série. Nejzbach bojoval. Ve druhé půli jsme přidali,“ odpověděl manažer Chrudimi.

Podle Horáka je druhá semifinálová série zcela vyrovnaná a neví, kdo bude jejich soupeřem ve finále: „Vůbec nevím, kdo by mohl postoupit a je mi to celkem jedno. Nemám ani tip. Vidím to vyrovnaně. Co jsem viděl v internetových přenosech, tak jde o dva rozdílené styly. Benago vyhrálo doma se štěstím, Slavia zase vyhrála doma.“

Trenér Nejzbachu Roman Páral měl z prvního poločasu radost: „První poločas se nám vydařil. Hráli jsme výborně dozadu a dobře jsme si vedli i v útoku. Vytvořili jsme si šance a poločas jsme vyhráli. Ve druhé půli Chrudim zapnula, podařilo se jí vyrovnat, a jak se dostala do vedení, tak jsme nebyli schopni reagovat. Mrzí mě, že utkání skončilo výsledkem šest-dva, protože takový rozdíl to na palubovce nebyl.“

Trenér hostí našel i slova chvály pro rozhodčí. „Chtěl bych pochválit rozhodčí, kteří v tomto zápase pískali výborně. Takto by měli pískat všichni. Nepískali simulování hráčů Chrudimi. Takto se podle mého píská na mezinárodní úrovni,“ dodal Páral.

FK ERA-PACK Chrudim – Nejzbach Vysoké Mýto 6:2 (1:2)

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004